Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Salon 58 667 32 22 Serwis 58 667 32 00

Gazele Biznesu 2018

Jest nam bardzo miło ogłosić, że znaleźliśmy się w tym roku w gronie przedsiębiorstw uznanych za "Gazele Biznesu".Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny.

Zostań Św. Mikołajem z Nasze Miasto

Miło nam poinformować, że wzięliśmy udział w mikołajkowym bloku reklamowym na łamach Nasze Miasto i tym samym wsparliśmy akcję "Zostań Św. Mikołajem". Celem akcji było wsparcie Domu Dziecka "Na Wzgórzu" w Sopocie. 

 
Bombardierzy Gdynia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy Patronem medialnym VIII Turnieju o Puchar Bombardierów z Wybrzeża, który odbędzie się 25.06.2017 r. w Muszli Koncertowej na Placu Grunwaldzkim 1 w Gdyni. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wspierać wydarzenia sportowe odbywające się w Gdyni. Zachęcamy do wzięcia udziału w Turnieju. Wstęp wolny. 

Teatr za Jeden Uśmiech

5.04.2017 r. po raz kolejny braliśmy udział w akcji charytatywnej "Teatr za Jeden Uśmiech". Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać akcję, dzięki której dajemy radość dzieciom przebywającym na terenie Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni.

         

Gala gdyńskiego oddziału Lions Club

12 września miała miejsce uroczysta gala gdyńskiego Lions Clubu, którego mottem jest Służyć (WE SERVE), a misją: kreowanie i umacnianie u wszystkich ludzi ducha zrozumienia dla potrzeb humanitarnych, poprzez ofiarowywanie ochotniczej służby, zaangażowanie społeczne i międzynarodową współpracę.

Tak piszą o swoich celach:

Każdy z Klubów Lions ma pełną autonomię w wyznaczaniu celów działania, wspierającego osoby, organizacje i instytucje lokalne. Dla osiągnięcia efektu dużej skali, wysiłki poszczególnych Klubów bywają często łączone we wspólnych programach regionalnych, krajowych i w akcjach ogólnoświatowych.
 Ponieważ nasze działania mają wspólną motywację i wynikają z akceptowanej przez wszystkich z nas wizji, łączą nas wspólne cele:

 •  szerzenie postaw prospołecznych, uczciwości w sprawowaniu rządów i prowadzeniu biznesu
 •  wzmacnianie lokalnych więzi społecznych
 •  profilaktyka i ochrona zdrowia, szczególnie osób starszych i dzieci
 •  pomoc w wyrównywaniu szans osób niepełnosprawnych i wykluczonych
 •  pomoc w wychowaniu, edukacji, usamodzielnianiu się i wychodzeniu z patologii społecznych
 •  wspieranie uzdolnionych dzieci i młodzieży w kształceniu i starcie w dorosłe życie
 •  pomoc poszkodowanym w wyniku kataklizmów i katastrof humanitarnych

Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc działalność gdyńskiego Lions Clubu, a przy okazji zaprezentować nasze topowe modele.

Gdyński Magiel

11. czerwca 2016r. odbyła się VIII edycja „Gdyńskiego Magla Twórczego”. Celem imprezy była integracja osób niepełnosprawnych z lokalną społecznością w Gdyni. Prezentacja twórczości podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni, miała na celu umocnienie pozytywnych relacji społecznych. Swoje talenty zaprezentowali uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej. Swoją reprezentację miały także ośrodki wsparcia oraz instytucje zaangażowane w działania na rzecz integracji osób niepełnosprawnych. Uczniowie gdyńskich szkół specjalnych przygotowały program artystyczny. Szeroki wachlarz talentów: od wystawy prac plastycznych poprzez występy wokalne i teatralne, zostały zaprezentowane wszystkim uczestnikom „Gdyńskiego Magla Twórczego”. FordStore Euro-Car wsparł inicjatywę Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W trakcie festynu zostały zorganizowane gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami. Dodatkowym elementem imprezy był kiermasz rzeczy wykonanych przez podopiecznych stowarzyszeń wspierających osoby niepełnosprawne.

 
Euro-Car Charytatywnie  

Bardzo miło nam poinformować, że minęło 6 lat jak jesteśmy partnerem akcji "Teatr Za Jeden Uśmiech". Przedsięwzięcie wspiera Szpital Morski im. PCK w Gdyni przez wystawianie spektakli i organizację wszelkiego rodzaju zabaw dla dzieci przebywających w szpitalu.

FordStore Euro-Car partnerem 5 edycji Traffic Design

Jako partner Festiwalu Traffic Design, FordStore Euro-Car udostępnił organizatorom to, co ma najlepsze w swojej ofercie - samochody. Zwłaszcza przekazany Ford Transit został przyjęty przez organizatorów z wdzięcznością i zadowoleniem, gdyż sprawdził się nie tylko jako środek tansportu ale również jako mobilne biuro. Cieszymy się, że możemy aktywnie wesprzeć tę inicjatywę, która wpisuje się w nowoczesny charakter Gdyni i firmy Euro-Car

Kaszebe Runda

Firma Euro-Car po raz piąty jest dumnym partnerem Kaszebe Runda. Zgodnie z zasadą wspierania inicjatyw w województwie pomorskim, Euro-Car dostarczył swoje samochody (Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Kuga), które w roli pilotów prowadzących zawodników pojawiły się na trasie kolarskiego maratonu. Więcej zdjęć

Koncert Bożonarodzeniowy w Bojanie 

Serdecznie zapraszamy na koncert Bożonarodzeniowy do Kościoła p.w. Św. Jadwigi Królowej w Bojanie 06.01.2015r. o godzinie 17.00. W tym roku gościem koncertu będzie Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego pod dyrekcją prof. Marcina Tomczaka wraz z doskonałym pianistą, prof. Bogdanem Kułakowskim.

Teatr za jeden uśmiech

Od 2009 roku Euro-Car Dofinansowuje  "Teatr Za Jeden Uśmiech", który wspomaga Szpital Morski im. PCK w Gdyni przez wystawianie spektakli i organizację wszelkiego rodzaju zabaw dla dzieci  przebywających w szpitalu.

 
 
Rajd Rowerowy KaszebeRunda

Jesteśmy już po raz czwarty sponsorem wydarzenia KaszebeRunda  -  rajdu rowerowego, który odbył się 25 maja (niedziela). Trasy maratonu rozciągają się po malowniczych terenach Kaszub. Uczestnictwo w rajdzie to wspaniała i niezapomniana przygoda dla całej rodziny i nie tylko.

Więcej szczegółów na stronie internetowej:

  http://rowerover.andgo.com.pl/index.php?strona=93&t

 

Euro-Car wspiera lokalne inicjatywy i uczestniczy w przedsięwzięciach sportowo-rekreacyjnych, nie tylko ściśle związanych z motoryzacją.

Wrak Race  

W dniach 31.03-01.04.2012 roku w Adventure Park trzyosobowa drużyna Euro-Car uczestniczyła w trzeciej edycji Wrak Race, czyli w zmaganiach wyeksploatowanych pojazdów na terenowym torze.

Zapraszamy do oglądania nas na Youtube

http://www.youtube.com/watch?v=nl7kDJDsG9I

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera w Regionie Słupskim  

26 lutego 2011 roku w Hotelu Dolina Charlotty wystąpiliśmy jako sponsor Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera w regionie Słupskim. Już po raz pięćdziesiąty pierwszy Czytelnicy „Głosu Pomorza” wybrali najlepszych i najpopularniejszych sportowców regionu.Celem Plebiscytu jest podsumowanie sportowych sukcesów mijającego roku i uroczyste uhonorowanie najlepszych i najpopularniejszych zawodniczek i zawodników.

Ochotnicza Straż Pożarna  

Od 2008 roku patronujemy oddziałowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Gdańsku skupiającemu ratowników i przewodników psów zajmujących się poszukiwaniem zaginionych osób w terenie otwartym i na gruzowiskach.

W roku 2010 jako sponsor wzięliśmy udział w następujących przedsięwzięciach:

 • KaszebeRunda - rajd rowerowy na Kaszubach skupiający amatorów kolarstwa
 • Święto Ulicy Chylońskiej - najstarszej ulicy w Gdyni
 
 • W 2011 roku po raz 5 wparliśmy finansowo przedstawienia dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych

W 2009 roku dołączyliśmy do grupy sponsorów Bałtyku Gdynia.

Wszystkich fanów piłki nożnej zachęcamy do kibicowania Bałtykowi Gdynia, który znajduje się w czołówce II-go Ligowej tabeli.

W 2008 roku jako sponsor wzięliśmy udział w kilku ciekawych wydarzeniach:

 • Amber Cup w Słupsku
 • JazzGdyni - cykl koncertów jazzowych
 • Krajowe Rozgrywki Beach Soccera w Ustce
 • Sponsoring drużyny Energa Czarni Słupsk
 

Andrzej Chojke – 120 km

Jan Wojszwiłło – 65 km

Paweł Wojszwiłło -65 km

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej

Ford Galaxy 2.0 TDCi 150 KM PowerShift

Wyjątkowa cena na rodzinny...

Czytaj więcej

Ford S-MAX Titanium 2.0 TDCi 180 KM PowerShift

S-Max - sportowy charakter...

Czytaj więcej

Ford Fiesta Titanium 1.0 EcoBoost 100 KM M5

Ford Fiesta 1.0 EcoBoost

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij