Google+
 • Godziny pracy

  Salon: pon-pt. 9.00-18.00, sob. 10.00-15.00
  Serwis: pon.-pt. 7.00-20.00
 • Gdynia, ul. Owsiana 13
 • Salon 58 667 32 22
 • Serwis 58 667 32 00

Likwidacja Tabeli Opłat w Ford Leasing

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy Państwa o likwidacji „Tabeli Opłat”. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na naszym rynku, dzięki któremu wszystkie czynności posprzedażowe będą dla Klientów Ford Leasing dostępne bez dodatkowych opłat za ich wykonanie oraz bez limitu ich ilości.

Zalety dla Klienta:

 • Pełna transparentność kosztów związanych z umową: brak dodatkowego dokumentu („Tabela Opłat”), do którego odsyła umowa, który może się zmieniać w trakcie spłaty.
 • Klient wie, jakie koszty poniesie w trakcie spłaty - może zaplanować wydatki związane z umową.

Główne zmiany po likwidacji „Tabeli Opłat”

 • Odstąpienie od pobierania tzw. opłaty za rejestrację pojazdu (dotychczas 119 zł + koszty poniesione w Wydziale Komunikacji). Opłata zostaje ujęta w koszcie leasingu (nie dotyczy to indywidualnych tablic rejestracyjnych)
 • Wprowadzenie stałej dla wszystkich Klientów, opłaty administracyjnej w wysokości 145 zł (za każdy rok trwania umowy), która zobowiązuje GL do dokonywania czynności związanych z obsługą umowy bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Opłata będzie płacona przez Klientów corocznie wraz z drugą, 13-stą, 25-tą (itd.) ratą leasingu – ilość opłat będzie uzależniona od okresu umowy.
 • Opłata 145 zł nie obejmie następujących opłat ujętych w Ogólnych Warunkach leasingu: opłaty windykacyjne, opłaty za polisy obce (poza programem Ford Ubezpieczenia i pakietami dealerskimi), rzeczywiste koszty ponoszone w Wydziałach Komunikacji w trakcie trwania umowy. Szczegółowy zakres Klient otrzyma w Ogólnych Warunkach Leasingu.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo tutaj:

LikwidacjaTabeli Opłat- Korzyści dla Klienta
[199 kB] Ilość pobrań: 1527

Wprowadzana zmiana dotyczy wyłącznie nowych umów leasingu – tzn. zawieranych od dnia 16 lipca 2015 r.

Samochody nowe
Top oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.
Zobacz więcej >

Ford Galaxy 2.0 TDCi

Wyjątkowa cena na rodzinny...
Czytaj więcej >

Nowy Ford Kuga ST-Line

Ford Kuga z pełnym wyposaże...
Czytaj więcej >

Nowy Ford Kuga Titanium

Nowy Ford Kuga Titanium w c...
Czytaj więcej >
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Dowiedz się więcej tutaj. ×