Centrum Adaptacji Pojazdów Dostawczych

Posiadamy własny zakład produkcji zabudów. W związku z powyższym wszystkie pojazdy adaptowane przez naszą firmę posiadają homologację fabryczną.

To właśnie tutaj każdy Klient może liczyć na spełnienie jego wszystkich oczekiwań odnośnie samochodu. Istnieje wiele możliwości adaptacji pojazdów w naszej firmie. Nie ma ograniczeń co do modelu, ponieważ nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na tworzenie zabudów zarówno w autach osobowych jak i dostawczych. Najistotniejszym punktem adaptacji pojazdu jest zbadanie potrzeb. Dzięki temu i współpracy ze sprawdzonymi oraz doświadczonymi dostawcami jesteśmy w stanie zaoferować gotowe rozwiązanie odpowiadające wszystkim standardom i przepisom bezpieczeństwa. Należy podkreślić, iż każdy nowy samochód po modyfikacji w naszym salonie nadal posiada fabryczną gwarancję. 

Program Adaptacji w Euro-Car polega na przystosowaniu nadwozia samochodu do indywidualnych potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie przygotować każdy rodzaj zabudowy.

Nasze przykładowe realizacje:

Wspomniane adaptacje były dyktowane potrzebami wynikającymi z prowadzonej działalności gospodarczej. Modyfikacje wykonywane na potrzeby Klientów mają zdecydowanie inny charakter i wynikają z chęci zwiększania komfortu użytkowania pojazdu. W ramach tych adaptacji przygotowaliśmy wiele samochodów spełniających oczekiwania myśliwych, wzbogaciliśmy system multimedialny, zamontowaliśmy klimatyzację i ogrzewanie postojowe, a także dodatkowe wygłuszenia i skórzane tapicerki.

Nasze główne specjalizacje to:

  • Ford Transit w każdej wersji
  • Ford Transit/Tourneo Custom
  • Ford Ranger
  • Fiat Ducato
  • Fiat Talento

WYPEŁNIJ FORMULARZ I OTRZYMAJ OFERTĘ NA ZABUDOWĘ TWOJEGO SAMOCHODU


    LUB ZADZWOŃ DO NAS

    58 760 52 22