Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów pragniemy maksymalizować możliwości spełnienia potrzeb personalizacji pojazdów.

W związku z tym informujemy o tym, że staliśmy się dystrybutorem produktów czeskiej marki Egoé-Nest. Główne cechy produktów Egoé-Nest to wysoka jakość i wielka praktyczność.

Nestbox, bo tak nazywają się oferowane przez nas produkty, to skrzynki, które montujemy w bagażniku kompatybilnego samochodu. W 5 minut, ponieważ tyle trwa montaż, zmienia pojazd w komfortowe auto kempingowe. Umieszczamy ją w bagażniku, mocujemy pasami do haków…. i jesteśmy gotowi do wyjazdu!

Każdą skrzynkę można wzbogacić o wiele akcesoriów, które zapewnią jeszcze większe możliwości, a także umilą każdą podróż.

Zestawy zostały zaprojektowane z myślą o łatwym przechowaniu w bagażniku. Stworzone według wymagań i potrzeb użytkownika, z dbałością o szczegóły i praktyczność użytkowania.

Najważniejsze elementy zestawu to:

  • Rozkładane łóżko
  • Kuchenka gazowa
  • Składany zlew z dwoma zbiornikami na wodę
  • Szuflady na akcesoria niezbędne w kuchni
  • Składany blat

Każdy samochód jest inny. Dlatego Nestbox występuje w kilku różnych konfiguracjach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy go dostosować do szerokiej grupy pojazdów.

Hiker, czyli rozwiązanie dla samochodów najmniejszych takich jak: Ford Tourneo Connect, Fiat Doblo, czy Volkswagen Caddy.

Użytkownicy samochodów typu MPV, SUV i Combi wybiorą wersję Camper. Pasuje ona do m.in.: Forda S-Max/Galaxy, BMW X3, Volvo XC60/90, a także VW Passat’a.

Na szczycie praktyczności i możliwości jest Roamer, który pasuje do największych samochodów typu Ford Transit/Tourneo Custom, VW Transporter T4/T5/T6 oraz Renault Trafic.

Ekonomiczna pod względem wymiarów konstrukcja została stworzona z materiałów najwyższej jakości do której przywykli klienci Egoé. Rezultatem jest produkt, który może zadowolić każdego, kto chce jechać na biwak zwykłym samochodem.

Euro-Car Gdynia jest oficjalnym dystrybutorem produktów Egoé-Nest w Polsce.