Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

MISJA

Motto: Jesteśmy po to, byś mógł dotrzeć wszędzie tam, gdzie zapragniesz, bo motoryzacja to nasza pasja i profesja.

Pragniemy, aby każdy klient wyrażający potrzebę mobilności miał świadomość istnienia grupy Euro-Car i jej gotowości do zaspokojenia tej potrzeby. Chcemy, aby kontakt z Euro-Car w każdym obszarze jej działalności w pełni wyczerpywał oczekiwania naszych partnerów. Dążymy do tego, aby wypełnienie naszego zobowiązania przekładało się na bezpieczeństwo, rozwój i zaangażowanie pracowników oraz stabilność finansową i perspektywy rozwojowe przedsiębiorstwa.

WIZJA

Być stabilną, rozpoznawalną i wiodącą grupą podmiotów operujących w branży motoryzacyjnej, jako dominującym przedmiocie działalności. Filarami naszej przyszłości będą autoryzacje uzyskane od importerów samochodów, regularnie podnoszona dostępność i reprezentacja na rynku samochodów używanych, specjalizacja w dostarczaniu produktów, usług i adaptacji samochodów użytkowych, a także zapewnienie nowoczesnych narzędzi finansowania. Naszą pozycję w przyszłości budujemy w oparciu o przyjęte wartości:

ROZWÓJ, WSPÓŁPRACA, ENTUZJAZM, SATYSFAKCJA, ZAUFANIE

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij