Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

Od kilku lat nasza firma współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, która jest jedną z najstarszych niepaństwowych Uczelni na Pomorzu wyróżnianą przez pracodawców, studentów i absolwentów. Działalność Uczelni  opiera się na partnerskich relacjach. WSB współpracuje z przedstawicielami biznesu, czego przykładem jest partnerstwo z Ford Store EURO-CAR. Przedstawiciele firmy opiniują siatki programowe, aby jak najlepiej dostosować program kierunku filologia do potrzeb rynku pracy.  Wspólnie koncentrujemy się na rozwijaniu karier zawodowych – edukujemy w sposób praktyczny, przekładający się na konkretne umiejętności, oczekiwane przez pracodawców i rynek. W trakcie studiów studenci WSB mają szansę skorzystać z praktyk i staży oferowanych przez FordStore Euro-Car, dzięki czemu mogą sprawdzić się w pracy zawodowej i zdobyć doświadczenie już na studiach.

Zbiórka książek- Zaczytani.org

Miło nam poinformować, że bierzemy obecnie udział w akcji zbiórki książek organizowanej przez fundację Zaczytani.org. Książki powinny być w bardzo dobrym stanie technicznym i najlepiej wydane po roku 2000. Serdecznie zachęcamy do przynoszenia książek do naszego salonu :)

Sonkei CUP 2019

Miło nam poinformować, że 1.06.2019r. wzięliśmy udział w zawodach karate Sonkei CUP 2019. Serdecznie gratulujemy udziału wszystkim zawodnikom.

Zostań Św. Mikołajem z Nasze Miasto

Miło nam poinformować, że wzięliśmy udział w mikołajkowym bloku reklamowym na łamach Nasze Miasto i tym samym wsparliśmy akcję "Zostań Św. Mikołajem". Celem akcji było wsparcie Domu Dziecka "Na Wzgórzu" w Sopocie. 

3 Danuta Rinn Festiwal

Niezmiernie nam miło poinformować że staliśmy się partnerem 3 Danuta Rinn Festiwal, który odbędzie się 23.11.2018 r. w Domu Kultury Kadr w Warszawie. 

Widoczny=Bezpieczny

23.09.2018 r. braliśmy udział w wydarzeniu Widoczny=Bezpieczny organizowane przez PORD Gdańsk. Impreza miała na celu zwiększenie świadomości na temat bezpieczeństwa na drodze i pokazanie jak istotne jest używanie elementów odblaskowych.

SI Arka Gdynia

Niezmiernie miło nam poinformować, iż staliśmy się partnerem SI Arka Gdynia. Nasze logo znajduje się na strojach drużyny rocznika 2007 B. Chłopcom życzymy samych wspaniałych meczów oraz turniejów :)

Gazele Biznesu 2018

Jest nam bardzo miło ogłosić, że znaleźliśmy się w tym roku w gronie przedsiębiorstw uznanych za "Gazele Biznesu".Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny.

Zostań Św. Mikołajem z Nasze Miasto

Miło nam poinformować, że wzięliśmy udział w mikołajkowym bloku reklamowym na łamach Nasze Miasto i tym samym wsparliśmy akcję "Zostań Św. Mikołajem". Celem akcji było wsparcie Domu Dziecka "Na Wzgórzu" w Sopocie. 

 
Bombardierzy Gdynia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy Patronem medialnym VIII Turnieju o Puchar Bombardierów z Wybrzeża, który odbędzie się 25.06.2017 r. w Muszli Koncertowej na Placu Grunwaldzkim 1 w Gdyni. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wspierać wydarzenia sportowe odbywające się w Gdyni. Zachęcamy do wzięcia udziału w Turnieju. Wstęp wolny. 

Teatr za Jeden Uśmiech

5.04.2017 r. po raz kolejny braliśmy udział w akcji charytatywnej "Teatr za Jeden Uśmiech". Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać akcję, dzięki której dajemy radość dzieciom przebywającym na terenie Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni.

         

Gala gdyńskiego oddziału Lions Club

12 września miała miejsce uroczysta gala gdyńskiego Lions Clubu, którego mottem jest Służyć (WE SERVE), a misją: kreowanie i umacnianie u wszystkich ludzi ducha zrozumienia dla potrzeb humanitarnych, poprzez ofiarowywanie ochotniczej służby, zaangażowanie społeczne i międzynarodową współpracę.

Tak piszą o swoich celach:

Każdy z Klubów Lions ma pełną autonomię w wyznaczaniu celów działania, wspierającego osoby, organizacje i instytucje lokalne. Dla osiągnięcia efektu dużej skali, wysiłki poszczególnych Klubów bywają często łączone we wspólnych programach regionalnych, krajowych i w akcjach ogólnoświatowych.
 Ponieważ nasze działania mają wspólną motywację i wynikają z akceptowanej przez wszystkich z nas wizji, łączą nas wspólne cele:

 •  szerzenie postaw prospołecznych, uczciwości w sprawowaniu rządów i prowadzeniu biznesu
 •  wzmacnianie lokalnych więzi społecznych
 •  profilaktyka i ochrona zdrowia, szczególnie osób starszych i dzieci
 •  pomoc w wyrównywaniu szans osób niepełnosprawnych i wykluczonych
 •  pomoc w wychowaniu, edukacji, usamodzielnianiu się i wychodzeniu z patologii społecznych
 •  wspieranie uzdolnionych dzieci i młodzieży w kształceniu i starcie w dorosłe życie
 •  pomoc poszkodowanym w wyniku kataklizmów i katastrof humanitarnych

Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc działalność gdyńskiego Lions Clubu, a przy okazji zaprezentować nasze topowe modele.

Gdyński Magiel

11. czerwca 2016r. odbyła się VIII edycja „Gdyńskiego Magla Twórczego”. Celem imprezy była integracja osób niepełnosprawnych z lokalną społecznością w Gdyni. Prezentacja twórczości podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni, miała na celu umocnienie pozytywnych relacji społecznych. Swoje talenty zaprezentowali uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej. Swoją reprezentację miały także ośrodki wsparcia oraz instytucje zaangażowane w działania na rzecz integracji osób niepełnosprawnych. Uczniowie gdyńskich szkół specjalnych przygotowały program artystyczny. Szeroki wachlarz talentów: od wystawy prac plastycznych poprzez występy wokalne i teatralne, zostały zaprezentowane wszystkim uczestnikom „Gdyńskiego Magla Twórczego”. FordStore Euro-Car wsparł inicjatywę Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W trakcie festynu zostały zorganizowane gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami. Dodatkowym elementem imprezy był kiermasz rzeczy wykonanych przez podopiecznych stowarzyszeń wspierających osoby niepełnosprawne.

 
Euro-Car Charytatywnie  

Bardzo miło nam poinformować, że minęło 6 lat jak jesteśmy partnerem akcji "Teatr Za Jeden Uśmiech". Przedsięwzięcie wspiera Szpital Morski im. PCK w Gdyni przez wystawianie spektakli i organizację wszelkiego rodzaju zabaw dla dzieci przebywających w szpitalu.

FordStore Euro-Car partnerem 5 edycji Traffic Design

Jako partner Festiwalu Traffic Design, FordStore Euro-Car udostępnił organizatorom to, co ma najlepsze w swojej ofercie - samochody. Zwłaszcza przekazany Ford Transit został przyjęty przez organizatorów z wdzięcznością i zadowoleniem, gdyż sprawdził się nie tylko jako środek tansportu ale również jako mobilne biuro. Cieszymy się, że możemy aktywnie wesprzeć tę inicjatywę, która wpisuje się w nowoczesny charakter Gdyni i firmy Euro-Car

Kaszebe Runda

Firma Euro-Car po raz piąty jest dumnym partnerem Kaszebe Runda. Zgodnie z zasadą wspierania inicjatyw w województwie pomorskim, Euro-Car dostarczył swoje samochody (Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Kuga), które w roli pilotów prowadzących zawodników pojawiły się na trasie kolarskiego maratonu. Więcej zdjęć

Koncert Bożonarodzeniowy w Bojanie 

Serdecznie zapraszamy na koncert Bożonarodzeniowy do Kościoła p.w. Św. Jadwigi Królowej w Bojanie 06.01.2015r. o godzinie 17.00. W tym roku gościem koncertu będzie Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego pod dyrekcją prof. Marcina Tomczaka wraz z doskonałym pianistą, prof. Bogdanem Kułakowskim.

Teatr za jeden uśmiech

Od 2009 roku Euro-Car Dofinansowuje  "Teatr Za Jeden Uśmiech", który wspomaga Szpital Morski im. PCK w Gdyni przez wystawianie spektakli i organizację wszelkiego rodzaju zabaw dla dzieci  przebywających w szpitalu.

 
 
Rajd Rowerowy KaszebeRunda

Jesteśmy już po raz czwarty sponsorem wydarzenia KaszebeRunda  -  rajdu rowerowego, który odbył się 25 maja (niedziela). Trasy maratonu rozciągają się po malowniczych terenach Kaszub. Uczestnictwo w rajdzie to wspaniała i niezapomniana przygoda dla całej rodziny i nie tylko.

Więcej szczegółów na stronie internetowej:

  http://rowerover.andgo.com.pl/index.php?strona=93&t

 

Euro-Car wspiera lokalne inicjatywy i uczestniczy w przedsięwzięciach sportowo-rekreacyjnych, nie tylko ściśle związanych z motoryzacją.

Wrak Race  

W dniach 31.03-01.04.2012 roku w Adventure Park trzyosobowa drużyna Euro-Car uczestniczyła w trzeciej edycji Wrak Race, czyli w zmaganiach wyeksploatowanych pojazdów na terenowym torze.

Zapraszamy do oglądania nas na Youtube

http://www.youtube.com/watch?v=nl7kDJDsG9I

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera w Regionie Słupskim  

26 lutego 2011 roku w Hotelu Dolina Charlotty wystąpiliśmy jako sponsor Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera w regionie Słupskim. Już po raz pięćdziesiąty pierwszy Czytelnicy „Głosu Pomorza” wybrali najlepszych i najpopularniejszych sportowców regionu.Celem Plebiscytu jest podsumowanie sportowych sukcesów mijającego roku i uroczyste uhonorowanie najlepszych i najpopularniejszych zawodniczek i zawodników.

Ochotnicza Straż Pożarna  

Od 2008 roku patronujemy oddziałowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Gdańsku skupiającemu ratowników i przewodników psów zajmujących się poszukiwaniem zaginionych osób w terenie otwartym i na gruzowiskach.

W roku 2010 jako sponsor wzięliśmy udział w następujących przedsięwzięciach:

 • KaszebeRunda - rajd rowerowy na Kaszubach skupiający amatorów kolarstwa
 • Święto Ulicy Chylońskiej - najstarszej ulicy w Gdyni
 
 • W 2011 roku po raz 5 wparliśmy finansowo przedstawienia dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych

W 2009 roku dołączyliśmy do grupy sponsorów Bałtyku Gdynia.

Wszystkich fanów piłki nożnej zachęcamy do kibicowania Bałtykowi Gdynia, który znajduje się w czołówce II-go Ligowej tabeli.

W 2008 roku jako sponsor wzięliśmy udział w kilku ciekawych wydarzeniach:

 • Amber Cup w Słupsku
 • JazzGdyni - cykl koncertów jazzowych
 • Krajowe Rozgrywki Beach Soccera w Ustce
 • Sponsoring drużyny Energa Czarni Słupsk
 

Andrzej Chojke – 120 km

Jan Wojszwiłło – 65 km

Paweł Wojszwiłło -65 km

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij