Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami prasowymi Ford Polska i Euro-Car oraz do kontaktu z działem marketingu:

   

Filip Formella

Kierownik działu Marketingu

e-mail: f.formella@eurocar.pl

Krzysztof Szczęsnowicz

Specjalista ds. Marketingu

e-mail:

k.szczesnowicz@eurocar.pl

Ford uruchamia salon On-Line

20 Maja 2020

● Ford uruchamia internetowy salon On-Line na stronie www.ford.pl i proponuje zdalny zakup samochodu z możliwością dostawy nowego auta bezpośrednio do klienta. ● Salon On-Line umożliwia spersonalizowanie wymarzonego modelu lub zakup konkretnego egzemplarza z listy samochodów dostępnych od ręki. ● Prezentacja wybranego w salonie On-Line samochodu może odbyć się w formie prezentacji wideo - link do filmu przesyłany jest za pomocą SMS. ● Odroczona płatność dedykowana jest klientom detalicznym korzystającym z kredytu oraz firmom, które wybrały leasing i obejmuje 3 miesięczną karencję.

Nowa, ekskluzywna wersja najpopularniejszego pick-upa w Europie – Ford Ranger Thunder

18 Maja 2020

• Ford Ranger Thunder, odważny stylistycznie, jednak nadal bardzo praktyczny, jest dostępny z bogatymi opcjami wyposażenia zewnętrznego i wnętrzami w kontrastujących kolorach. • Oszczędny i mocny 2,0-litrowy silnik EcoBlue Bi-Turbo, 10-stopniowa automatyczna skrzynia biegów, napęd na cztery koła i nadwozie Double Cab. • W Europie będzie dostępnych jedynie 4500 egzemplarzy topowej wersji Rangera Thunder; samochody na które otwarto właśnie zamówienia trafią do klientów pod koniec lata 2020 roku.

System bezprzewodowej zdalnej aktualizacji pozwoli na ciągłe doskonalenie Mustanga Mach-E

14 Maja 2020

• Dzięki szybkim i łatwym do wykonania aktualizacjom, które można przeprowadzić z dowolnego miejsca, nawet z własnego domu, Ford będzie zawsze mógł zapewnić nowemu, w pełni elektrycznemu Mustangowi Mach-E najnowsze dostępne oprogramowanie jego systemów. • Wiele aktualizacji można wykonać w mniej niż dwie minuty1, przy czym wprowadzanie wielu z nich jest praktycznie niewidoczne dla klienta, co jest możliwe dzięki innowacyjnej platformie połączonej z chmurą obliczeniową, która utrzymuje działanie aktualnie zainstalowanego oprogramowania do czasu, aż nowa wersja będzie gotowa do pracy – rozwiązanie takie wciąż jest niedostępne w niektórych popularnych smartfonach. • Bezpieczne aktualizacje oprogramowania oferują ulepszenia licznych modułów nowego SUV-a, od systemu komunikacyjno-rozrywkowego SYNC® po usprawnienia zwiększające wygodę, możliwości samochodu i jego funkcjonalność.

Ford rozpoczyna Akcję Klimatyzacja Dezynfekcja Pro

4 Maja 2020

● Ford rozpoczyna doroczną Akcję Klimatyzacja Dezynfekcja Pro i proponuje kierowcom sprawdzenie oraz czyszczenie klimatyzacji przed okresem letnim ● W obliczu zagrożenia epidemiologicznego Ford zdecydował się rozszerzyć akcję o dodatkowe elementy - ozonowanie i dezynfekcję parownika ● Oferta filtrów przeciwpyłkowych została powiększona o filtr Ford micronAir proTect, który zapewnia 99,9 proc. skuteczności w inaktywacji wirusa H1N1 i koronawirusa HCoV229E w zgodzie z normą ISO 18184 ● Ford kontynuuje akcję Serwis #ZOSTAŃWDOMU oferując bezpłatne odebranie samochodu od klienta i raport ze stanu technicznego pojazdu w formie wideo

Ford wznawia w Europie produkcję z procedurami wzmocnionej ochrony pracowników

29 Kwietnia 2020

• Od 4 maja planowane jest stopniowe wznawianie produkcji pojazdów i silników w większości głównych fabryk Forda w Europie kontynentalnej. • Stopniowe rozpędzanie, aż do osiągnięcia pełnej produkcji nastąpi w ciągu najbliższych kilku miesięcy. • Ford przyjął globalne standardy dotyczące procedur dystansu społecznego oraz BHP, służące ochronie wracających pracowników. • Ford produkuje własne maseczki ochronne dla pracowników w całej Europie; zapewnia również wracającym pracownikom osobiste „zestawy higieniczno-ochronne”. • Plan ponownego uruchomienia produkcji skorelowano z ponownym otwieraniem punktów sprzedaży dilerów Forda na kluczowych rynkach, z zastrzeżeniem ograniczeń w krajach objętych jeszcze administracyjnymi limitami

Ford Performance przedstawia w pełni elektrycznego Mustanga Cobra Jet 1400

27 Kwietnia 2020

Na pewno cię nie ogłuszy, nie zużyje też nawet kropli paliwa, ale prawdopodobnie „połknie” ćwierć mili w niecałe 8 sekund, rozpędzając się do ponad 270 km/h. Po raz pierwszy w historii Ford Performance wprowadza wyjątkowego, fabrycznego dragstera – Mustanga Cobra Jet, napędzanego jednostką elektryczną.

Ford wdraża nową „strategię szeptu”, dzięki której samochody będą cichsze

22 Kwietnia 2020

Podczas jazdy powyżej pewnych prędkości kierowcy musieli kiedyś krzyczeć, aby się usłyszeć. Współczesne samochody są oazami spokoju, w których wyraźnie słychać nawet ciche rozmowy i niezbyt głośną muzykę. „Strategia szeptu” Forda przewiduje wiele drobnych udoskonaleń, poprawiających komfort akustyczny w pojeździe, co wpłynie zdecydowanie na wygodę podróżowania oraz mniejsze zmęczenie kierowcy i pasażerów.

Akcja Serwis #zostańwdomu

20 Marca 2020

● Akcja Serwis #zostańwdomu obejmuje między innymi bezpłatną usługę door to door - serwis Ford Polska odbierze, a po wykonanej usłudze dowiezie samochód pod dom klienta. ● Nowe procedury bezpieczeństwa Ford Polska skoncentrowane są na maksymalnej ochronie zdrowia i obejmują wszystkie zalecenia wydane przez WHO oraz Ministra Zdrowia. ● Darmowa usługa Ford Video Check obejmuje raport stanu technicznego samochodu również w formie wideo oraz umożliwia zaakceptowanie zakresu prac na podstawie klarownego kosztorysu.

Nowe rozwiązanie zastosowane w samochodach chroni rowerzystów

6 Marca 2020

Każdego roku tysiące wypadków powodują kierowcy i ich pasażerowie otwierający drzwi przed nadjeżdżającym rowerzystą. Nieostrożne otwieranie samochodowych drzwi powoduje, że rocznie tylko w Wielkiej Brytanii 60 rowerzystów zostaje poważnie ranionych lub traci życie, a w Niemczech było to przyczyną około 3.500 wypadków drogowych w 2018 roku.

Nowy Ford Kuga przejeżdża o niemal 30 procent większy dystans na litrze paliwa

26 Lutego 2020

Ford właśnie ogłosił, że całkowicie nowy SUV Kuga będzie zapewniał najlepsze w swojej klasie zużycie paliwa, a jego zasięg poprawi się średnio nawet o 28% według danych porównawczych.

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij