Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami prasowymi Ford Polska i Euro-Car oraz do kontaktu z działem marketingu:

   

Filip Formella

Kierownik działu Marketingu

e-mail: f.formella@eurocar.pl

Krzysztof Szczęsnowicz

Specjalista ds. Marketingu

e-mail:

k.szczesnowicz@eurocar.pl

Akcja Serwis #zostańwdomu

20 Marca 2020

● Akcja Serwis #zostańwdomu obejmuje między innymi bezpłatną usługę door to door - serwis Ford Polska odbierze, a po wykonanej usłudze dowiezie samochód pod dom klienta. ● Nowe procedury bezpieczeństwa Ford Polska skoncentrowane są na maksymalnej ochronie zdrowia i obejmują wszystkie zalecenia wydane przez WHO oraz Ministra Zdrowia. ● Darmowa usługa Ford Video Check obejmuje raport stanu technicznego samochodu również w formie wideo oraz umożliwia zaakceptowanie zakresu prac na podstawie klarownego kosztorysu.

Nowe rozwiązanie zastosowane w samochodach chroni rowerzystów

6 Marca 2020

Każdego roku tysiące wypadków powodują kierowcy i ich pasażerowie otwierający drzwi przed nadjeżdżającym rowerzystą. Nieostrożne otwieranie samochodowych drzwi powoduje, że rocznie tylko w Wielkiej Brytanii 60 rowerzystów zostaje poważnie ranionych lub traci życie, a w Niemczech było to przyczyną około 3.500 wypadków drogowych w 2018 roku.

Nowy Ford Kuga przejeżdża o niemal 30 procent większy dystans na litrze paliwa

26 Lutego 2020

Ford właśnie ogłosił, że całkowicie nowy SUV Kuga będzie zapewniał najlepsze w swojej klasie zużycie paliwa, a jego zasięg poprawi się średnio nawet o 28% według danych porównawczych.

Ford przyspiesza realizację zapowiedzianej elektryfikacji

13 Lutego 2020

• W pełni elektryczny Mustang Mach-E podsyca apetyt na pojazdy elektryczne w Europie dzięki uzyskaniu zakładanego, czysto elektrycznego zasięgu jazdy do 600 km (ponad 370 mil), ciągłej łączności i aktualizacjom przez Internet. Publiczny debiut tego samochodu będzie miał miejsce w Londynie na pokazie „Go Electric”. • Ford zwiększa swoją ofertę pojazdów zelektryfikowanych w Europie do 18 modeli dostępnych w salonach przed końcem 2021 roku, z czego 14 pojawi się do końca bieżącego roku. Elektryfikacja najlepiej sprzedających się modeli Forda mogłaby zaoszczędzić europejskim klientom ponad 30 milionów euro rocznie w kosztach paliwa. • Ford inwestuje w 1000 punktów ładowania na terenie swoich placówek, w sieć IONITY i w sieć FordPass Charging Network, aby wspierać rozwój elektryfikacji, Ford namawia też do szybszej rozbudowy publicznej sieci ładowania.

Kurtka Emoji pomaga ludziom „Dzielić się drogą”

7 Lutego 2020

Prototypową kurtkę Forda z emotikonami zaprojektowano z myślą o poprawieniu komunikacji pomiędzy rowerzystami i kierowcami.

Innowacyjny nowy Ford Puma z miękką hybrydą pod maską

27 Stycznia 2020

• Nowy crossover Ford Puma zmniejsza zużycie, podnosi osiągi oraz frajdę z jazdy, dzięki zaawansowanemu układowi napędowemu EcoBoost Hybrid z 48-woltową instalacją miękkiej hybrydy. • Praktyczne rozwiązanie przestrzeni ładunkowej zapewnia najlepszą w tej klasie pojazdów pojemność bagażową. Nowa stylistyka nadwozia Pumy otwiera kolejny rozdział języka projektowego Forda, skoncentrowanego na człowieku. • Standardowy system wczesnego informowania, tempomat adaptacyjny z systemem Stop & Go dostępne jako opcja. Nowe warianty wyposażeniowe: Titanium X i ST-Line X i ST-Line V

Nowy Ford Puma dołącza do gamy modeli Forda z notą pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa

19 Grudnia 2019

• Euro NCAP przyznało Pumie wynik 94% za ochronę dorosłych pasażerów, 84% za ochronę dzieci, 77% za ochronę innych użytkowników dróg i 74% za systemy wspomagające bezpieczeństwo, • Puma uzyskała maksymalne 16 punktów w testach uderzenia bocznego i maksymalne 12 punktów za dostępne uchwyty fotelików chroniących dzieci, • Dzięki systemowi 12 czujników ultradźwiękowych, 3 radarów oraz 2 kamer, rozmieszczonych dookoła karoserii samochodu, nowa Puma może zaoferować bogaty pakiet technologii i systemów Ford Co-Pilot 360, które zapewniają ochronę, wspomagają kierowcę podczas jazdy i parkowania oraz sprawiają, że prowadzenie samochodu jest jeszcze bezpieczniejsze, wygodniejszej i bezstresowe.

Nowy Ford Kuga zdobywa maksymalną notę pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa

9 Grudnia 2019

Nowy SUV Ford Kuga* uzyskał maksymalną ocenę bezpieczeństwa 5 gwiazdek, przyznaną przez niezależny instytut badający pojazdy w testach zderzeniowych Euro NCAP. Kuga zdobyła notę 92% za ochronę dorosłych pasażerów i komplet punktów, zarówno w bocznym zderzeniu z barierą, jak i w bardziej wymagającym bocznym zderzeniu ze słupem.

Wyróżnienie dla Forda w konkursach International Van of the Year i International Pick-Up Award

22 Listopada 2019

• Pionier w segmencie zelektryfikowanych samochodów dostawczych, Ford Transit Custom Plug-In Hybrid oraz EcoBlue Hybrid zwycięzcami International Van of the Year. Ford Ranger tryumfuje w konkursie International Pick-up Award. • Jurorzy docenili hybrydowe zespoły napędowe obu modeli Forda Transita Custom, które zapewniają oszczędność paliwa, pomagają firmom wprowadzać proekologiczne normy i umożliwiają wjazd do stref niskiej emisji. • Ford Ranger oferuje wyższe wskaźniki efektywności, przy niższym zużyciu paliwa, a dzięki zaawansowanym możliwościom komunikowania się i systemom wspomagania kierowcy podnosi efektywność pracy w firmie. • Ford jest pierwszym producentem, który dwukrotnie w tym samym roku został zwycięzcą obu konkursów IVOTY i IPUA.

Całkowicie elektryczny Mustang Mach-E

18 Listopada 2019

• Po raz pierwszy od 55 lat Ford rozszerza linię Mustangów o całkowicie elektrycznego Mustanga Mach-E, który dołączy do sportowego Mustanga coupe, kabrioletu i edycji specjalnych samochodu, z całkowicie nowym systemem informacyjno-rozrywkowym i rozwiązaniami z zakresu komunikacji ze światem. • Zaprojektowany zupełnie od podstaw, całkowicie elektryczny model symbolizuje początek nowej ery elektryfikacji gamy Forda; jest jednym z 14 zelektryfikowanych pojazdów, które Ford zamierza wprowadzić na rynek europejski do roku 2020. • Mustang Mach-E ucieleśnia ducha Mustanga - od eleganckiej sylwetki i muskularnych krzywizn, po ekscytujące wrażenia zza kierownicy, z wyjątkową dynamiką jazdy i towarzyszącym jej dźwiękiem. • Mustang Mach-E GT zapewnia emocje, z których słynie Mustang – przyspieszenie od 0 do 100 km/h w mniej niż 5 sekund, moc szacowana jest na 465 KM (342 kW), maksymalny moment obrotowy sięgający 830 Nm. • W pełni elektryczny napęd daje kierowcy pewność przejechania do 600 km (ponad 370 mil) w powszechnie obowiązującym cyklu pomiarowym WLTP. Zastosowano rozwiązania ułatwiające ładowanie akumulatorów, które pozwolą skierować klientów do najbliższych publicznych stacji ładowania, polecające optymalne miejsca ładowania w trakcie podróży i zapewniające dostęp do ponad 125.000 lokalizacji sieci FordPass Charging Network w 21 krajach Europy.

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij