Z uwagi na rosnące zainteresowanie możliwością doposażenia Mustang o niestandardowe akcesoria proponujemy Państwu następujące dodatki.

1. Układ wydechowy

Nie ma tutaj znaczenia, czy poruszają się Państwo Mustangiem z silnikiem 2.3 EcoBoost, czy 5-litrowym V8. W przypadku obu jednostek silnikowych istnieje możliwość wzmocnienia dźwięku wydechu. Proponujemy produkty renomowanej amerykańskiej firmy BORLA.

Modyfikacja tłumika końcowego (Axle-Back) - jest to modyfikacja, która wpływa jedynie na brzmienie wydechu, tzn. nie ma wpływu na moc. Dostępne wersje takich tłumików to Touring (najcichszy), S-Type (średni) i ATAK (najgłośniejszy).

Poniżej przedstawiamy realizację z końcówkami Borla ATAK:

  • Wydech (Cat-Back) - modyfikowana jest tutaj poza tłumikiem końcowym także środkowa część wydechowa. Istnieje możliwość zastąpienia środkowego tłumika sportową wersją lub po prostu jej usunięciem. Takie zastosowanie pozwala na delikatne zwiększenie mocy silnika i zwiększa reakcję na gaz.
  • Trzecią opcją jest możliwość wymiany także przedniej części wydechu wraz z usunięcie katalizora. Jest to rozwiązanie gwarantujące zwiększenie mocy silnika.

2. Zawieszenie

Podobnie jak w przypadku układów wydechowych posiadamy tutaj różne możliwości zmiany seryjnego układu.

Wymiana sprężyn - polega na zastąpieniu seryjnych spreżyn na dedykowane renomowaneej firmy H&R lub Eibach. Zapewnia to obniżenie zawieszenia, lekkie utwardzenie charakterystyki pracy zawieszenia oraz poprawę prowadzenia samochodu.

  • Eibach Pro-Kit - obniżenie przodu auta o 25 mm i tyłu o 20 mm
  • H&R - obniżenie całego samochodu o 25 mm. Wyczuwalnie twardsza charakterystyka w porównaniu do seryjnych

Zawieszenie gwintowane - czyli w pełni nowe zawieszenie gwarantujące zdecydowanie lepsze prowadzenie samochodu, a także dysponuje możliwością regulacji obniżenia samochodu: z przodzu od 5 do 30 mm, a tyłu od 20 do 40 mm.

  • KW V1 - brak regulacji twardości
  • KW V2 - 16-stopniowa regulacja siły odbicia
  • KW V3 - 16-stopniowa regulacja siły odbicia oraz 12-stopniowa regulacja siły dobicia

3. Felgi aluminiowe

                                             

                                                                         

Najbardziej charakterystyczne akcesoria, która nadają samochodom wyjątkowy styl. Do wybory proponujemy firmę:

  • Vossen - amerykański producent proponujący 3 odmiany felg: CV (odlewane), VFS (Flow Forming) i LC Series, Precision Series (kute). Dostępne są rozmiary 19" oraz 20" w konfiguracji węższy przód i szerszy tył.

Przykłady  felg:

HRE - oferta tej firmy ogranicza się do dwóch rodzajów felg Flow Forma oraz modeli kutych.

Przykłady felg:

   

4. Pokrowiec ochronny

W trosce o nienaganny stan Państwa Mustangów, posiadamy także w ofercie dostosowane do Mustanga pokrowce ochronne. Wizualizacja poniżej.

W przypadku zainteresowania jedną z ofert zapraszamy do pośredniego kontaktu z naszym doradcą.

Powrót do listy aktualności

Pracownicy odpowiedzialni za kontakt: