Euro-Car - Najlepszy Dealer Aut Używanych 2014

W dniach 10-11.06.2014 odbył się 5. Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów – największe w Polsce wydarzenie rynku dealerskiego, które gromadzi w jednym miejscu dealerów wszystkich marek, najważniejsze firmy z otoczenia branży oraz najlepszych ekspertów i praktyków od biznesu dealerskiego.

W tym roku, już po raz czwarty, „Miesięcznik Dealer” oraz specjalna Kapituła Nagród - składająca się z przedstawicieli firm z otoczenia rynku - przyznali na Kongresie Nagrody Rynku Dealerskiego za najciekawsze, najlepsze i najbardziej nowatorskie pomysły oraz działania przyczyniające się do rozwoju całego rynku dystrybucji samochodów.

Podobnie jak w ubiegłym roku nagrody przyznano w pięciu kategoriach biznesowych: dla najlepszego dealera posiadającego jedną lokalizację, najlepszej małej grupy dealerskiej, najlepszej dużej grupy dealerskiej, najlepszego dealera aut używanych i autora najlepszej inicjatywy marketingowej. Oprócz tego przyznano nagrody honorowo-prestiżowe: dla Dealera Dobrych Uczynków, Człowieka Roku Miesięcznika „Dealer” oraz nagrodę specjalną – za Sukces Roku.

Nagroda dla Najlepszego Dealera Aut Używanych 2014 trafiła do Euro-Car!!

Kapituła  5 Ogólnopolskiego Kongresu  Dealerów Samochodów doceniła, że gdyński dealer traktuje sprzedaż aut używanych na równi z nowymi. Świadczy o tym choćby fakt, że dział samochodów używanych Euro-Car obchodzi w tym roku 20-lecie swojego istnienia. Euro-Car posiada dwie lokalizacje, w których sprzedaje rocznie 400 „używek”, co przekłada się na – wysoki w polskich warunkach – stosunek sprzedaży nowych do używanych w wysokości 2:1

Powrót do listy aktualności