W dniach 3-13 marca 2016 roku Ford przedstawił powiększoną gamę samochodów linii Vignale, która wyróżnia się wyższą jakością wykończenia, spersonalizowanym pakietem usług i kilkoma zmodernizowanymi detalami w nadwoziu. Do tej pory dostępny był jedynie flagowy model Mondeo. Od tej chwili oczekujemy rozbudowania palety modeli o: S-Max, Kuga i Edge.

Ford S-Max Vignale jest to samochód, który wyróżnia się przestronnością, znakomitym prowadzeniem i niezwykłym stylem. W przypadku wersji Vignale, odznaczać będzie się także wysoką jakością wykończenia i niespotykanym komfortem w swoim segmencie. Gwarantować będą to najwyższej jakości materiały, a także systemy wyciszające wnętrze.

Ford Kuga nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, a już przygotowana jest wersja spełniająca kryteria najbardziej wymagających klientów. W tym modelu wysoka jakość wykończenia idzie w parze z podwyższonym prześwitem, co gwarantuje komfort w każdych warunkach. Kuga Vignale została zaprojektowana w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tym modelem w najbogatszych wersjach Titanium.

Trzecim modelem powiększającym linię Vignale jest Edge. Największa nowość w gamie Forda, która niebawem pojawi się w wyjątkowej wersji wyposażeniowej.

Powyższa paleta samochodów pozwoli na wybór samochodu o odpowiednich parametrom wymagającym klientom.

Poznaj zalet wyboru samochodów linii Vignale!

W przypadku zainteresowania szczegółami na temat tym samochodów zapraszamy do kontaktu w z naszymi doradcami FordStore.

Powrót do listy aktualności

Pracownicy odpowiedzialni za kontakt: