Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

W Fordzie jest to zupełna nowość, a w rzeczywistości jest to firma o wieloletniej tradycji motoryzacyjnej. Powstała ona w 1946 roku i przez wiele lat zajmowała się budowaniem i projektowaniem nadwozi dla Ferrari. Pierwszym modelem tej współpracy było Ferrari 166MM. Lata 1950. i 1960. zaowocowały we współpracę z takimi firmami jak np. Alfa Romeo, BMW, FIAT, Maserati. W 1969 roku przedsiębiorstwo zostało zakupione przez firmę Carrozzeria Ghia.

Rok 2015 to wprowadzenie nowej linii modeli w Fordzie nazwanych właśnie nazwą firmy Vignale. Dzięki zastosowaniu systemu aktywnej redukcji hałasu i szkła akustycznego komfort jest jeszcze wyższy. Kolejne zmiany to wszechobecna skórzane wykończenia deski rozdzielczej, czy boczków drzwi. Fotele zostały zaprojektowane od nowa, a także są wykończone lepszej jakości skóra z opcjonalną funkcją masażu. Do charakterystycznych elementów stylizacji zewnętrznej należy zaliczyć specjalną kratę wlotu powietrza, która ma chromowane akcenty.

 Luksusowego charakteru nadaje wyjątkowy, dedykowany tylko dla linii Vignale, lakier. Emblematy Vignale i felgi z lekkich stopów to kolejne elementy świadczące o precyzji i stylu nowej gamy prestiżowych aut od Forda.

Dla użytkowników samochodów z serii Vignale przygotowaliśmy szereg spersonalizowanych usług. Znając wartość czasu naszych Klientów oferujemy możliwość odbioru samochodu spod domu celem przeprowadzenia wizyty w serwisie, a następnie dostarczeniem go z powrotem do domu. Kolejne korzyści jakie płyną z wyboru  modeli Vignale to:

  • dostęp do całodobowej obsługi klienta Vignale OneCall 24/7
  • pierwszeństwo i priorytet w czasie planowanie usługi serwisu pojazdu
  • planowanie i uzgadnianie z wyprzedzeniem obslugi okresowej i doraźnej
  • oferta odbioru i oddania auta (door 2 door)
  • samochód zastępczy na czas serwisu
  • mycie samochodu w umówionym terminie
  • dodatkową usługę kosmetyki wnętrza
  • możliwość skorzystania propozycji ze świata sportu, kultury oraz wypoczynku wybranych specjalnie dla członków Vignale Owners Club.

Fiesta Vignale

Nowy Ford Fiesta Vignale TDCI Ecoboost Sync
Nowy Ford Fiesta Vignale TDCI Ecoboost Sync

Najświeższy i zarazem najmniejszy model linii Vignale. Samochód skierowany przede wszystkim do osób, które poszukują samochodu miejskiego, a zarazem komfortowego i wyrózniającego się.

Mondeo Vignale - więcej informacji

Ford Mondeo Vignale TDCi EcoBoost Estate Liftback Limousine
Ford Mondeo Vignale TDCi EcoBoost Estate Liftback Limousine

Jest to pierwszy model, który otrzymał tę specjalną wersję. Jest to flagowy przedstawiciel segmentu D, który jest dostępny z trzema rodzajami napędów. Do wyboru są jednostki 2.0 Ecoboost (203 i 240 KM), 2.0 TDCI (180 i 210 KM Twin-Turbo) oraz hybryda (187KM).

Kuga Vignale - więcej informacji

Nowy Ford Kuga Vignale TDCi EcoBoost AWD FWD PowerShift
Nowy Ford Kuga Vignale TDCi EcoBoost AWD FWD PowerShift

Kolejny SUV w wyjątkowej linii Vignale. Model nieco mniejszy, jednak gwarantujące świetne prowadzenie i równie wysoki poziom komfortu i wykończenia. Kuga Vignale jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie klientów najwyższymi wersjami wyposażeniowymi tego modelu. Wersja ta zadebiutuje pod koniec 2016 roku wraz z odświeżonym wyglądem Kugi.

S-Max Vignale - więcej informacji

Ford S-Max Vignale TDCi EcoBoost AWD FWD Powershift
Ford S-Max Vignale TDCi EcoBoost AWD FWD Powershift

  S-Max Vignale to przede wszystkim jeszcze więcej komfortu dla osób podróżujących wewnątrz samochodu, więc zmiany są zdecydowanie wyraźniejsze. Użytkownicy będą mieli tutaj styczność z dużą ilością skóry zarówno na fotelach, desce rozdzielczej jak i boczkach drzwi. Zupełnie nowe fotele, jak i System Aktywnej Redukcji Hałasu znacząco podnoszą komfort podróżowania.

Edge Vignale - więcej informacji

Ford Edge Vignale AWD PowerShift SUV
Ford Edge Vignale AWD PowerShift SUV

Można powiedzieć największa nowość w europejskiej gamie Forda, niemal od razu doczekał się prestiżowej odmiany. Jeszcze lepsze wykończenie i jeszcze większy komfort jazdy. Fotele pokryte ręcznie obszywaną skórą, surowa kontrola jakości każdego elementu gwarantują najwyższy poziom prestiżu.

Pracownicy odpowiedzialni za kontakt:

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij