Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

Ford Explorer

Dodaj do zapytania

Całkowita nowość w Europie.

Nowy Ford Explorer został precyzyjnie zaprojektowany, aby zapewnić doskonałe wrażenia z jazdy samochodem typu SUV. Oferuje nowoczesny i wyjątkowy design, doskonałe możliwości jazdy terenowej, zaawansowane systemy wspomagania kierowcy oraz zaawansowany hybrydowy układ napędowy Plug-in, który optymalnie łączy moc i wydajność.

Nowy Ford Explorer został stworzony z myślą o wygodzie, funkcjonalności i wydajności. Każdy szczegół został tak przemyślany, aby zapewniać uczucie komfortu, zarówno podczas jazdy po mieście, jak i w trudniejszym terenie. Natomiast zaawansowana technologia hybrydowa gwarantuje, że każda podróż będzie jeszcze bardziej wydajna zapewniając jednocześnie niskie spalanie i wysoką elastyczność.

To największy, najbardziej wyrafinowany i najbardziej wszechstronny SUV Forda, jaki kiedykolwiek był w sprzedaży w Europie. Zaawansowany hybrydowy układ napędowy typu Plug-in współpracuje z 3-litrowym silnikiem EcoBoost V6 z turbodoładowaniem, zapewniając 450 KM mocy i wyjątkową wydajność. Silnik jest wyposażony w inteligentną 10-biegową automatyczną skrzynię biegów, która zapewnia satysfakcjonującą dynamikę jazdy, niezależnie od tego, czy pokonujesz górskie wzniesienia, brodzisz przez rzekę lub mkniesz autostradą.

Samochód obecnie można już zamawiać.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym. 

Pracownicy odpowiedzialni za kontakt:

Krzysztof Koss

Krzysztof Koss

Stanowisko: Szef Działu Sprzedaży Detalicznej

Tel.: 58 760 52 22

Formularz kontaktowy

Krzysztof Stawczyk

Stanowisko: Sprzedawca Samochodów Nowych

Tel.: 58 760 52 22

Formularz kontaktowy

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij