Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

Celem integracji jest zwiększenie satysfakcji dla Państwa z korzystania ze swojego Forda.

Najważniejsze funkcjonalności:

Zawsze aktualna sytuacja drogowa

Stan natężenia ruchu jest aktualizowany co 30 sekund. Właśnie dzięki funkcji Live Traffic system SYNC 3. Ponadto funkcja ta w razie potrzeby zmienia trasę, tak aby Państwo jak najszybciej dojechali do celu. Live Traffic jest bezpłatny w okresie pierwszych dwóch lat od zakupu.

Hotspot Wi-Fi

Każdy nowy model Forda wyposażony jest w hotspot WI-Fi, dzięki któremu można podłączyć się do Internetu. Hotspot umożliwia podłączenie do dziesięciu urządzeń. Dostawcą usług jest Polkomtel (PLUS).

Możliwości dzięki integracji z aplikacją mobilną FordPass

Zdalne uruchamianie silnika

Umożliwia uruchomienie silnika z każdego miejsca na Świecie, pod warunkiem dostępu do Internetu. Dzięki temu samochód będzie rozmrożony i ciepły w środku. Funkcja niestety nie jest dostępna w Europie ze względu na regulacje prawne.

Zdalne zamykanie i otwieranie

Podobnie jak w przypadku uruchamiania funkcja jest dostępna w każdym miejscu na Świecie. Dzięki temu nie muszą Państwo być przy samochodzie z kluczem, aby ktoś z bliskich mógł dostać się do środka.

Lokalizacja samochodu

Zawsze można sprawdzić gdzie Państwo zaparkowali samochód, lub gdzie znajduje się pojazd w trakcie prowadzenia go przez kogoś z bliskich.

Monitorowanie pojazdu

Państwa aplikacja zawsze będzie pokazywać najważniejsze informacje dotyczące aktualnego stanu samochodu. Poziom paliwa, ciśnienie w oponach czy stan licznika zawsze znajduje się pod ręką. W przypadku wystąpienia konieczności wymiany oleju, przepalenia żarówki aplikacja pozwoli wezwać pomoc drogową lub umówić wizytę w serwisie.​

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij