Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Salon 58 760 52 22 Serwis 58 760 52 00 Dział Sprzedaży do Firm 58 760 52 45

Celem integracji jest zwiększenie satysfakcji dla Państwa z korzystania ze swojego Forda.

Najważniejsze funkcjonalności:

Zawsze aktualna sytuacja drogowa

Stan natężenia ruchu jest aktualizowany co 30 sekund. Właśnie dzięki funkcji Live Traffic system SYNC 3. Ponadto funkcja ta w razie potrzeby zmienia trasę, tak aby Państwo jak najszybciej dojechali do celu. Live Traffic jest bezpłatny w okresie pierwszych dwóch lat od zakupu.

Hotspot Wi-Fi

Każdy nowy model Forda wyposażony jest w hotspot WI-Fi, dzięki któremu można podłączyć się do Internetu. Hotspot umożliwia podłączenie do dziesięciu urządzeń. Dostawcą usług jest Polkomtel (PLUS).

Możliwości dzięki integracji z aplikacją mobilną FordPass

Zdalne uruchamianie silnika

Umożliwia uruchomienie silnika z każdego miejsca na Świecie, pod warunkiem dostępu do Internetu. Dzięki temu samochód będzie rozmrożony i ciepły w środku. Funkcja niestety nie jest dostępna w Europie ze względu na regulacje prawne.

Zdalne zamykanie i otwieranie

Podobnie jak w przypadku uruchamiania funkcja jest dostępna w każdym miejscu na Świecie. Dzięki temu nie muszą Państwo być przy samochodzie z kluczem, aby ktoś z bliskich mógł dostać się do środka.

Lokalizacja samochodu

Zawsze można sprawdzić gdzie Państwo zaparkowali samochód, lub gdzie znajduje się pojazd w trakcie prowadzenia go przez kogoś z bliskich.

Monitorowanie pojazdu

Państwa aplikacja zawsze będzie pokazywać najważniejsze informacje dotyczące aktualnego stanu samochodu. Poziom paliwa, ciśnienie w oponach czy stan licznika zawsze znajduje się pod ręką. W przypadku wystąpienia konieczności wymiany oleju, przepalenia żarówki aplikacja pozwoli wezwać pomoc drogową lub umówić wizytę w serwisie.​

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij