Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

Najnowszy model Forda Mondeo to wprowadzenie na rynek technologii hybrydowej. Mondeo HEV (Hybrid Electric Vehicle) to pierwszy wprowadzony model z rodziny Forda na rynku europejskim wyposażony w tę technologię.

Hybrydowy Ford Mondeo łączy w sobie zalety silnika elektrycznego i benzynowego zarazem. Łączna moc 187 koni mechanicznych zapewnia wysoką dynamikę.

Tym samym Ford Mondeo jest połączeniem cech auta eleganckiego i oszczędnego. Oszczędność w tym przypadku oznacza spalanie na poziomie 5,6 l / 100 km w cyklu miejskim!

Im większe zagęszczenie ruchu, tym większe korzyści z jazdy Mondeo Hybrid. Nowością jest system Regenerative Braking, który pozwala na regeneracyjne hamowanie, czyli kumulowanie energii powstałej podczas hamowania. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest odzyskanie nawet 90% energii z hamowania. System Smartguage połączony z instruktorem hamowania Brake Coach pozwala na maksymalizację efektywności z jazdy hybrydowym modelem.

Jedną z największych zalet Mondeo Hybrid jest jego cena. Hybrydową odmianą możecie nabyć już za 139 730 złotych! Należy pamiętać, że do wyboru są tylko najbogatsze wersje Titanium oraz Vignale. Tym samym gwarantuje to najwyższy komfort podróżowania.

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij