Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

Ford Transit 2020

Dodaj do zapytania

Nowy Ford Transit to największy Van w swojej klasie, który oferuje kilka wersji rozstawu osi, kabin i wysokości dachu oraz różne silniki i rozwiązania zarówno przestrzeni ładunkowej, jak i pasażerskiej. Pozwala to na łatwe dobranie pojazdu do specyfiki wykonywanej pracy. Powiedz nam, czym się zajmujesz i czego oczekujesz, a my na pewno znajdziemy Forda Transit pasującego do Twojego biznesu.

Walory użytkowe to tylko początek zalet nowego Forda Transit. Praca może być przyjemna i bezpieczna dlatego w nowym modelu debiutują nowe systemy bezpieczeństwa. O pojazdach w martwym polu informować będzie system BLIS,

Cennik Nowy Ford Transit 2020
[1 MB] Ilość pobrań: 103

Przestrzeń ładunkowa w nowym  Fordzie Transit oferuje spore możliwości transportowe. Jej pojemność może wynosić nawet 15,1 m3 i pozwala zmieścić ładunek o długości do 4,2 m. Natomiast fabrycznie montowany hak holowniczy umożliwia holowanie przyczepy o łącznej masie do 2,7 tony.

Nowoczesne silniki działają w służbie Twojej firmy. Rodzina silników EcoBlue nowej generacji jest teraz jeszcze mocniejsza i jeszcze bardziej oszczędna. Nowy Transit jest dostępny w 4 wariantach mocy, najmocniejszy generuje 185 KM i 415 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Inżynierowie Forda wypracowali również skuteczne metody zabezpieczenia ładunku i samego Forda Transit przed złodziejami. Dlatego zastosowano ultramocne zamki i blokady oraz zaawansowane technologicznie systemy alarmowe. Wszystko po to, aby zaoszczędzić Ci kłopotów.

Zobacz nasz samochód demonstracyjny!

Dowiedz się więcej o wrażeniach z jazdy, konstrukcji, użyteczności, kosztach, wydajności, osiągach, bezpieczeństwie, parametrach oraz dostępnych rodzajach nadwozia i wersjach nowego Forda Transit.

Szczegółowe informacje - Transit
[7 MB] Ilość pobrań: 3940

Pracownicy odpowiedzialni za kontakt:

Adam Warenycia

Adam Warenycia

Stanowisko: Kierownik Transit Centrum

Formularz kontaktowy

Mateusz Nitsche

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Formularz kontaktowy

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij