Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

Dział części zamiennych istnieje w Euro-Car od 1993 roku i prowadzi sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów firmy Ford oraz opon czołowych marek. Od szeregu lat plasujemy się w ścisłej czołówce firm branży motoryzacyjnej. W stałej ofercie posiadamy kilka tysięcy starannie wyselekcjonowanych pozycji. Od 2006 r. sprzedajemy oryginalne części Ford w systemie hurtowym. Naszymi odbiorcami są okoliczne sklepy motoryzacyjne, warsztaty mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze.
Aktualnie mamy w bazie ponad 100 stałych klientów hurtowych. Obsługą klientów zajmuje się zespół wykwalifikowanych specjalistów. Posługujemy się profesjonalnym programem doboru części Ford E-Cat.
Łączna wartość części we wszystkich naszych magazynach powoduje, iż dysponujemy największymi zasobami oryginalnych części Forda w północnej Polsce, a w rankingu sieci dealerskiej Forda w Polsce systematycznie plasujemy się na 7-8 miejscu wśród 47 firm.

Zapraszamy Państwa w godzinach:

  • pon.-pt. 9.00 - 18.00
  • sobota 8.00 - 14.00

Zapytania o części prosimy kierować na adres e-mail: czesci@eurocar.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij