Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

SMART KID BELT TO PAS ZASTĘPUJĄCY FOTELIK SAMOCHODOWY I PODKŁADKĘ

 

Smart Kid Belt to urządzenie, które umożliwia bezpieczne przewożenie dzieci. Zostało skonstruowane przez ludzi, którzy od 20 lat pracują w branży. Dzięki ich doświadczeniu i determinacji, powstał produkt, który dba o bezpieczeństwo i komfort dzieci z grup 2 i 3 (rekomendujemy od 5-12 lat, 15-36kg). Smart Kid Belt zapewnia dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka. Jego montaż jest łatwy i szybki, a cena odpowiednia na każdą kieszeń. Pasuje do każdego modelu samochodu.

Smart Kid Belt nie udaje fotelików i podkładek i nie mówi, że jest lepszy od nich. Dla sprawdzenia skuteczności posiadanego certyfikatu ECE,  wyniki zostały potwierdzone też w Stanach Zjednoczonych. W obu niezależnych instytucjach Smart Kid Belt osiągnął świetne wyniki przeciążeń działających na dziecko, które są kluczowe w niebezpiecznej sytuacji. Rezultat 40G przy maksymalnej wartości 55G pokazuje jak dobrze i szybko działa Smart Kid Belt.

Obejrzyj prezentację:  https://1drv.ms/p/s!AgjmB0nS0qUWgZBwCVM8GSAmguB9dQ

       

Smart Kid Belt waży jedynie 120 gram! Jest najmniejszym na świecie urządzeniem do bezpiecznego przewożenia dzieci. Możesz go trzymać w każdym samochodzie, plecaku czy torebce. Idealnie sprawdzi się w taksówce i na wycieczce szkolnej. Przewożenie Twoich dzieci przez najbliższych czy znajomych nigdy nie było tak proste. Niezależnie od sytuacji Smart Kid Belt zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo, jakiego potrzebuje.

Zapytaj naszego sprzedawcę lub doradcę serwisowego o Smart Kid Belt!

Nota prawna:

"W pojeździe kategorii M1, N1, N2 i N3, o których mowa w załączniku nr 2 do ustawy, wyposażonym w pasy bezpieczeństwa lub urządzenia przytrzymujące dla dzieci, dziecko mające mniej niż 150 cm wzrostu jest przewożone, z wyjątkiem przypadku, o którym mowa w ust. 3b, w foteliku bezpieczeństwa dla dziecka lub innym urządzeniu przytrzymującym dla dzieci, zgodnym z:

  • masą i wzrostem dziecka oraz

  • właściwymi warunkami technicznymi określonymi w przepisach Unii Europejskiej lub w regulaminach EKG ONZ dotyczących urządzeń przytrzymujących dla dzieci w pojeździe."

Opinia policji w sprawie SKB   Policja Opinia SKB

http://kodeks-drogowy.org/ruch-drogowy/porzadek-i-bezpieczenstwo-ruchu-na-drogach/przepisy-porzadkowe

Pracownicy odpowiedzialni za kontakt:

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij