Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

 

1) Po pierwsze szkolenia

W nowych samochodach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. W Autoryzowanym Serwisie (ASO) dużą wagę przywiązuje się do szkoleń dla mechaników. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę, a także pomaga unikać błędów podczas napraw.

2) Jakość za uczciwą cenę

Autoryzowany Serwis (ASO) nie zawsze będzie najtańszy, ale masz pewność,  że podczas wymiany wykorzystane zostaną  części oryginalne, najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Dla najpopularniejszych usług dostępne są przejrzyste cenniki . Masz również możliwość skorzystania z planów serwisowych, które uchronią Cię od niespodziewanych wydatków. Dodatkowo masz pewność, że cena, którą ustalisz nie zmieni się i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

3) Jesteś na bieżąco

Producent i Autoryzowany Serwis (ASO) są ze sobą w stałym kontakcie. Z Autoryzowanym Serwisem (ASO) masz pewność , że w przypadku jakichkolwiek wad pojazdu wykrytych przez producenta, Autoryzowany Serwis (ASO) poinformuje cię o tym i bezpłatnie usunie ewentualny problem. Dzięki temu twój samochód zawsze będzie mobilny, a Ty będziesz mógł poruszać się nim bez obaw.  Nowsze auta posiadają wiele systemów elektronicznych, które podlegają aktualizacji oprogramowania. Autoryzowany Serwis (ASO) posiada dostęp do najnowszych wersji, a Ty masz możliwość bezpiecznej i legalnej aktualizacji systemu.

4) Grunt to specjalizacja

Autoryzowany Serwis (ASO) posiada specjalistyczne narzędzia dostarczane przez producentów. Są one kompatybilne z  konkretnym modelem auta. Dzięki nim Autoryzowany Serwis (ASO) jest w stanie szybko i skutecznie ujawnić i usunąć usterkę w Twoim aucie.

5) Odpowiedzialna naprawa

W Autoryzowanym Serwisie (ASO) używa się części i olejów  spełniających wymagania producenta. Użycie niewłaściwych materiałów może mieć poważne konsekwencje i  negatywnie wpływać na zużycie najważniejszych podzespołów w aucie, a także narazić na kosztowne naprawy. Autoryzowany Serwis (ASO) posiada pełną ofertę części zamiennych, ma także możliwość zamówienia potrzebnych części bezpośrednio od producenta. Ogranicza to wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy.

6) Zyskasz przy sprzedaży

W Autoryzowanym Serwisie (ASO) masz pewność, że książka serwisowa auta będzie prowadzona starannie i rzetelnie. Dzięki temu przy sprzedaży auta będziesz mógł uzyskać za nie wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z rzeczywistością.

7) Naprawa z gwarancją

Autoryzowany Serwis (ASO) daje ci gwarancję na części i wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

8) Liczy się Twój czas i wygoda

Większość Autoryzowanych Serwisów (ASO) oferuje dodatkowe usługi, dzięki którym oszczędzasz czas - transport pojazdu w ramach usługi door-to- door,  serwis ekspresowy, samochód zastępczy. Oczekując na  realizację usługi na miejscu, możesz skorzystać z bezprzewodowego Internetu wi-fi , a także napić się kawy.

9) Bezpieczeństwo gratis

Na Twoje życzenie przy okazji wykonywanej usługi Autoryzowany Serwis (ASO) sprawdzi kluczowe elementy mające wpływ na bezpieczeństwo podróżowania.  Mechanicy ocenią zużycie np. klocków hamulcowych i opon. Jeśli wymagają one wymiany, poinformują Cię o tym. Wszytko po to, byś wyjeżdżając z Autoryzowanego Serwisu (ASO), miał pewność, że podróżowanie Twoim autem jest całkowicie bezpieczne.

10) Twoje zdanie ma znaczenie

Autoryzowany Serwis (ASO) pracuje według rygorystycznych norm dotyczących jakości pracy, szkoleń i obsługi klienta. W Autoryzowanym Serwisie (ASO) masz możliwość oceny pracy serwisu. Twoje uwagi są wnikliwie analizowane, a dzięki nim jakość pracy serwisu jest stale udoskonalana.

Więcej informacji: http://wybieramaso.pl/

Pracownicy odpowiedzialni za kontakt:

Anna Bednarek

Anna Bednarek

Stanowisko: Asystent Doradcy Serwisowego

Formularz kontaktowy

Serwis, części zamienne Akcesoria
Top oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą części zamiennych.

Zobacz więcej
Opona firestone winterhawk

Wyprzedaż opon zimowych

Wyprzedaż opon zimowych

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij