W ramach kampanii #taniejniebedzie proponujemy zakup samochodów jak Ford Transit Courier, Kuga i Puma oraz Fiat 500, Tipo i Jeep Renegade w korzystnych cenach.

Czytaj dalej

Planujesz zakup nowego samochodu, chcesz pozbyć się aktualnego auta, a może po prostu potrzebujesz szybkiej gotówki? Niezależnie od powódek jakie Tobą kierują, możemy Ci pomóc. Poznaj nasz proces odkupu.

Czytaj dalej

Z pewnością pamiętacie nasz artykuł o otwarciu nowego salonu? Tak się składa, że minął już rok, bowiem dokładnie 8 marca świętować będziemy pierwsze urodziny salonu Fiat Alfa Romeo Jeep Fiat Professional Euro-Car Gdynia. W tym czasie udało nam się pozyskać wielu zadowolonych klientów, zdecydowanie są to relacje, które z pewnością zostaną z nami na lata.

Czytaj dalej

Budzący kontrowersje, zapierający dech w piersiach, taki jest Ford Mustang Mach-E. Od pierwszej prezentacji modelu wciąż na językach. Jedni kochają, inni krytykują. Jedno jest pewne, wszystkie złe opinie można odłożyć między bajki, wystarczy dać mu szansę i przyłożyć nogę do gazu. To auto płynie!

Czytaj dalej

Nieprzerwanie od 7 lat, Ford w grupie samochodów użytkowych nie zawodzi swoich wielbicieli i wciąż plasuje się na samym szczycie. To napawa nas ogromną dumą, a dla producenta jest z pewnością sporym zobowiązaniem. Jedno jest pewne Ford z pewnością nie pozwoli sobie na stratę zacnego tytułu lidera.

Czytaj dalej

Mówi się ze szczęście się mnoży kiedy się je dzieli. Wierzymy, że dobro również… Właśnie dlatego zaangażowaliśmy się w cudowną akcje: Kierunek Święta. Celem projektu jest pomoc potrzebującym. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Radość na twarzach obdarowywanych osób była wielka niczym choinka na placu Rockefellera. Emocje, które towarzyszą podczas rozdawania paczek są nie do opisania.

Czytaj dalej