Mówi się ze szczęście się mnoży kiedy się je dzieli. Wierzymy, że dobro również… Właśnie dlatego zaangażowaliśmy się w cudowną akcje: Kierunek Święta. Celem projektu jest pomoc potrzebującym. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Radość na twarzach obdarowywanych osób była wielka niczym choinka na placu Rockefellera. Emocje, które towarzyszą podczas rozdawania paczek są nie do opisania.

Czytaj dalej

Na mapie salonów samochodowych w Trójmieście pojawił się kolejny obiekt. Przy ul. Morskiej 491 w Gdyni otworzyliśmy miejsce dedykowane markom Fiat, Alfa Romeo, Jeep oraz Fiat Professional. 

Czytaj dalej

Najważniejsze nagrody za działalność dilerską przyznawane dealerom Forda w Europie rozdane. Nasza firma jako jedna z sześciu w Polsce otrzymała statuetkę Chairman’s Award za rok 2020. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ satysfakcja Klientów to dla nas priorytet. Zaufanie jakim obdarzyli nas kierowcy to efekt długofalowych działań polegających na nieustannej poprawie poziomu obsługi.

Czytaj dalej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów pragniemy maksymalizować możliwości spełnienia potrzeb personalizacji pojazdów.

Czytaj dalej