Google+ Przejdź do treści strony

Gdynia, ul. Owsiana 13 Telefon kontaktowy 58 760 52 22

Firma Euro-Car jako wiodący dostawca samochodów dostawczych marki Ford ma przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z usług Transit Centrum. W specjalnie dla tego celu wydzielonym salonie samochodów dostawczych znajdą Państwo osoby dedykowane do obsługi klientów zainteresowanych zakupem samochodów użytkowych. Służymy swą wiedzą oraz doświadczeniem w wykonawstwie różnego przeznaczenia samochodów dostawczych. Mamy doskonałą bazę jaką jest Ford Transit, który występuje na krajowym rynku w największej ilości odmian modelowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie optymalnie dobrać pojazd użytkowy do potrzeb klienta.
Z doświadczenia wiemy, że dobór samochodu dostawczego jest bardzo indywidualnym procesem. Oprócz najczęściej spotykanych samochodów, takich jak furgon, podwozie z zabudową (skrzyniowa, kontenerową, izotermiczną, chłodniczą), busy, autobusy wykonywaliśmy między innymi pojazd do przewozu materiałów niebezpiecznych, mobilną mieszalnię farb oraz laboratorium do weryfikacji mieszanek betonowych.
Ponadto z racji liczby dostarczanych samochodów użytkowych posiadamy własny zakład produkcji zabudów CAFT (Centrum Adaptacji Forda Transit), który ma autoryzację Ford Polska. W związku z powyższym wszystkie pojazdy adaptowane przez naszą firmę posiadają homologację fabryczną. Oznacza to, że dostarczane pojazdy wykonane są zgodnie z technologią Forda przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

To właśnie tutaj każdy klient może liczyć na spełnienie jego wszystkich oczekiwań odnośnie samochodu. Istnieje wiele możliwości adaptacji pojazdów w naszej firmie. Nie ma ograniczeń co do modelu, ponieważ tworzyliśmy zabudowy zarówno w autach osobowych jak i dostawczych. Najistotniejszym punktem adaptacji pojazdu jest zbadanie potrzeb. Dzięki temu i współpracy ze sprawdzonymi oraz doświadczonymi dostawcami jesteśmy w stanie zaoferować gotowe rozwiązanie odpowiadające wszystkim standardom i przepisom bezpieczeństwa. To co należy podkreślić, to fakt iż samochód po takiej modyfikacji w naszym salonie nadal posiada fabryczną gwarancję. 

Program Adaptacji Forda Transita w Euro-Car polega na przystosowaniu nadwozia samochodu do indywidualnych potrzeb klientów. Na niezwykle wytrzymałej ramie Forda Transita można zamontować praktycznie każdy rodzaj zabudowy, m.in.:

  • skrzynie
  • skrzynie z plandeką (np. międzynarodówka)
  • wywrotki
  • izotermy
  • chłodnie
  • do przewozu osób
  • pomoc drogowa (lawety)
  • do przewozu osób niepełnosprawnych
  • samochody specjalistyczne (np. radiowozy, ambulanse)

 Wspomniane adaptacje były dyktowane potrzebami wynikającymi z prowadzonej działalności gospodarczej. Modyfikacje wykonywane na potrzeby klientów mają zdecydowanie inny charakter i wynikają z chęci zwiększania komfortu użytkowania pojazdu. W ramach tych adaptacji przygotowaliśmy wiele samochodów spełniających oczekiwania myśliwych, wzbogaciliśmy system multimedialny, zamontowaliśmy klimatyzację i ogrzewanie postojowe, a także dodatkowe wygłuszenia i skórzane tapicerki. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi adaptacjami:

Izoterma widok wewnątrz Pojedyncza izoterma Pojedyncza kabina
Podwójna kabina Podwójna kabina + wywrotka Wywrotka
Zabudowa do segregacji Przewóz osób Przewóz osób - widok wewnątrz
Pojazdy specjalistyczne Pojedyncza kabina Osobowo-dostawczy
Caft Ford Transit
Caft Ford Transit
Caft Ford Transit
Pojazdy służby drogowej Pojazdy służby drogowej Pojazdy służby drogowej
Ford Ranger adaptacja Ford Ranger adaptacja Ford Transit zabudowa

Pracownicy odpowiedzialni za kontakt:

Bartłomiej Grzegorczyk

Stanowisko: Kierownik CAFT

Formularz kontaktowy

Samochody nowe
Dostępne od ręki

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów nowych.

Zobacz więcej
Ford Galaxy - zdjęcie - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Czytaj więcej
Ford Kuga - zdjęcie1 - FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Kuga

Ford Kuga

Czytaj więcej
Ford Mondeo | FordStore Euro-Car Gdynia

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Czytaj więcej
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij