Ford Puma to crossover bazujący na Fordzie Fiesta ósmej generacji. Przede wszystkim wykorzystano tutaj płytę podłogową popularnego modelu. Cechami charakterystycznymi samochodu są wysoko umieszczone reflektory przednie i muskularna linia nadwozia.

Czytaj dalej

Od kilkunastu miesięcy krążą plotki o tym, że gama modeli Mondeo, S-Max, Galaxy ma być zastąpiona jednym modelem w kilku wersjach nadwozia. Głównym nadwoziem nowego modelu ma być podwyższone kombi, czyli takie Mondeo Kombi w wersji Active.

Czytaj dalej

Nowy Ford Mondeo Hybrid zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Zmiany w wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym utrzymane są w eleganckiej stylistyce i zdecydowanie zwiększają jego atrakcyjność. Design pojazdu uzupełniają: zmieniony przedni grill, nowe światła przeciwmgielne i światła do jazdy dziennej LED, opcjonalne 17-calowe felgi aluminiowe, nowy wygląd klamek drzwi oraz ozdobne elementy wykończenia wnętrz. Co ciekawe ten model dostępny jest tylko w dwóch, ekskluzywnych wersjach : Titanium i Vignale.

Czytaj dalej

Ford Kuga to samochód pozycjonowane w segmencie SUV. Początki istnienia tego modelu to 2008 rok. Wtedy została zaprezentowana pierwsza generacja tego auta.

Czytaj dalej

Mach 1 to pierwszy model w Europie wyposażony 6 biegową, sportową skrzynie biegów TERMEC 3160. System płynnej redukcji biegów, udoskonalony system chłodzenia przystosowany jest do pracy przy wysokich obrotach.

Czytaj dalej

Każdy nasz samochód zaprojektowany jest z myślą o jego użytkownikach. Zastosowane innowacyjnych technologii sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klienci czują się usatysfakcjonowani.  Oprócz tego, że jazda samochodami Forda jest komfortowa, ekonomiczna to przede wszystkim bardzo bezpieczna.

Czytaj dalej