Jednym z głównych czynników determinujących zakup samochodu z napędem w pełni elektrycznym jest jego zasięg. Zależnie od tego jaką dziennie pokonujemy ilość kilometrów, od tego zależy dalsza decyzja zakupowa. Razem z redakcją Moto3m sprawdziliśmy realny zasięg Forda Mustang Mach-E na trasie Gdynia-Kołobrzeg-Gdynia.

Czytaj dalej

Po niedawnej prezentacji nowej odsłony Forda Fiesta, możemy bliżej przyjrzeć się zmianom, które w nadchodzącym roku przejdzie nowy Ford Focus. Facelifting obejmie praktycznie całą bryłę nadwozia oraz elementy wnętrza.

Czytaj dalej

Alfa Romeo słynie z dbałości o wyjątkową stylistykę. Aby urozmaicić wybór producent zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży oferty specjalnej klasycznych modeli. W ten oto sposób zrodził się pomysł na powstanie kolejnej odsłony pakownego SUV-a Stelvio oraz wyjątkowej Giuli . Wersja specjalna nosi nazwę  GT Junior i jest zapowiedzią czegoś wyjątkowego.

Czytaj dalej

Podczas pracy czy wycieczki z rodziną, Ford Tourneo Connect to świetny towarzysz każdej podróży.

Czytaj dalej

Kontynuacja legendarnego modelu Jeep Grand Cherokee w zupełnie nowej zelektryfikowanej wersji 4xe. Premiera miała miejsce wczoraj.

Czytaj dalej

Fiat zaprezentował nową odsłonę  znanego  już modelu 500X- DOLCEVITA. Dostępna będzie ona we wszystkich wersjach wyposażenia. Z dachem otwieranym za pomocą jednego przycisku w jedyne 15 sekund, nawet przy prędkości 100 km/h.

Czytaj dalej
1 2 3 11