Marka Ford stawia sobie za cel, aby do połowy 2026 roku cała gama oferowanych samochodów osobowych w Europie była zdolna do poruszania się z zerową emisją spalin. Chodzi tu o napędy w pełni elektryczne oraz hybrydowe typu plug-in. Natomiast do 2030 roku w planach jest przejście w całości na napęd tylko elektryczny.

Czytaj dalej

Premiera Fiata 500 miała miejsce w 1957 roku. Protoplastą dla niego stał się model Topolino, którego produkcja odbywała się w latach 1936-1955. Historia tego modelu bez wątpienia jest warta uwagi. Po 32 latach, w 2007 roku, z okazji 50 rocznicy powstania kultowego modelu wprowadzono nową generację. Premiera odbyła się podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu. Dzisiaj przedstawiamy model 500 w wersji hybrydowej.

Czytaj dalej

Na mapie salonów samochodowych w Trójmieście pojawił się kolejny obiekt. Przy ul. Morskiej 491 w Gdyni otworzyliśmy obiekt dedykowany markom Fiat, Alfa Romeo, Jeep oraz Fiat Professional. 

Czytaj dalej

Ford Fiesta to bezprzecznie jeden z najważniejszych modeli w całej gamie marki. Aktualna generacja zmienia zasady gry w segmencie małych aut miejskich. Kompaktowy rozmiar. Trzy radary. 12 czujników ultradźwiękowych. W konfiguratorze znajdziemy aż 15 systemów wspomagających jazdę.

Czytaj dalej

Początek tego roku był dla Forda bardzo udany pod względem sprzedaży samochodów. W pierwszym kwartale sprzedano aż 3 463 samochodów użytkowych (do 3,5 tony), czyli o ok. 49% więcej w porównaniu do zeszłego roku. W samym marcu sprzedaż samochodów o masie całkowitej do 3,5 tony wyniosła 1 317, czyli ponad 100% więcej w porównaniu z 2020r. Dzięki świetny wynikom sprzedażowym udział firmy w tym rynku samochodów użytkowych wynosi już 15%.

Czytaj dalej

Najważniejsze nagrody za działalność dilerską przyznawane dealerom Forda w Europie rozdane. Nasza firma jako jedna z sześciu w Polsce otrzymała statuetkę Chairman’s Award za rok 2020. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ satysfakcja Klientów to dla nas priorytetem. Zaufanie jakim obdarzyli nas kierowcy to efekt długofalowych działań polegających na nieustannej poprawie poziomu obsługi.

Czytaj dalej
1 2 3 7