Kolejna nowość w Jeepie. Bierzemy pod lupę modernizację w Jeep Renegade. Fanów motoryzacji z pewnością ucieszy fakt kolejnych nowości w najbardziej terenowej marce świata. Producent od zeszłego roku testuje odnowionego Renegede. Model, który przybliżamy we wpisie pochodzi z rynku brazyliskiego. Czy te same zmiany spotkamy w Polsce? Czas pokaże!

Czytaj dalej

Nowa seria Fiat Tipo już za chwilę będzie gotowa do składnia zamówień. Tymczasem pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcie nowego Tipo Cross Wagon. Ponadto są to zdjęcia w wersji specjalnej (RED). Obiecujemy – warto poczekać. Co się zmienia? Zapraszamy do wpisu.

Czytaj dalej

Mówi się ze szczęście się mnoży kiedy się je dzieli. Wierzymy, że dobro również… Właśnie dlatego zaangażowaliśmy się w cudowną akcje: Kierunek Święta. Celem projektu jest pomoc potrzebującym. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Radość na twarzach obdarowywanych osób była wielka niczym choinka na placu Rockefellera. Emocje, które towarzyszą podczas rozdawania paczek są nie do opisania.

Czytaj dalej

Wielbiciele aut terenowych z niecierpliwością czekali na to wydarzenie. Ford Bronco, po prawie 25 latach powrócił. W zupełnie odmienionej VI generacji.

Czytaj dalej

Hyundai Tucson to przede wszystkim wielofunkcyjne auto, które swoją niezawodnością zjednało sobie wielu zwolenników. Z pewnością warto jest dać mu szansę. Przyjdź i zobacz naszą ofertę samochodów używanych.

Czytaj dalej

Ford Ranger zdobył popularność i uwielbienie wśród zwolenników aut typu Pick-up na całym świecie. Wielbicieli z pewnością ucieszy fakt, iż ten kultowy model został ulepszony, unowocześniony tak aby jeszcze bardziej ułatwić jego użytkowanie. Silny i niezawodny – taki zawsze był i będzie Ranger. Niezależnie od tego, gdzie jesteś lub co robisz, możesz na niego liczyć.

Czytaj dalej
1 2 3 12