Jeep nieustannie zaskakuje i rozwija swoją dywizję pojazdów zasilanych energią elektryczną. Całkowicie nowy i w pełni elektryczny Jeep Wagoneer S 2024 zostanie wprowadzony na rynek najpierw w USA i Kanadzie w drugiej połowie 2024 r. Później będzie dostępny na rynkach całego świata.

Czytaj dalej

Do oferty Jeep’a dołącza nowa wersja napędowa miejskiego, produkowanego w Polsce, modelu Avenger. Jeep Avenger 4xe oferuje 48-woltowy układ hybrydowy z technologią napędu na wszystkie koła, w zestawieniu z automatyczną 6-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów. Zamówienia na nową wersję składać będzie można w IV kwartale 2024 roku.

Czytaj dalej

Alfa Romeo JUNIOR wkracza do najpopularniejszego segmentu samochodów w Europie. JUNIOR to nie tylko rynkowa nowość. To także zupełnie nowa koncepcja samochodu od tego producenta – nieduży, kompaktowy samochód o lekko uterenowionym charakterze, za to ze sportowymi genami. Najlepsza w swojej klasie dynamika jazdy, wyjątkowy design oraz komfort i funkcjonalność. JUNIOR już niebawem trafi do oferty Alfa Romeo Euro-Car w Gdyni!

Czytaj dalej

Puma jest najlepiej sprzedającym się osobowym Fordem w Europie. Nic więc dziwnego, że ten amerykański producent z taką staranności do niego podchodzi. Kompaktowy crossover Ford Puma przeszedł facelifting, który ma uczynić go jeszcze lepszym. Poczynione zmiany dotyczą przede wszystkim nowej architektury wnętrza oraz unowocześnionych technologii.

Czytaj dalej

Mustang to legenda. Kultowy model od dekad jest synonim amerykańskiego snu o samochodzie typu Muscle Car. W dobie coraz częstszych ograniczeń w motoryzacji, pozostaje ostoją tego, co od lat fascynowało ludzi z benzyną we krwi. Dostępny w dwóch odmianach nadwoziowych w wersjach Fastback i Convertible – i co najwspanialsze, wciąż z  silnikiem V8! 

Czytaj dalej

Zelektryfikowana rodzina użytkowych modeli marki Ford powiększyła się właśnie o nowy wariant modelu Transit Connect.  To hybrydowa odmiana typu Plug-In, czyli w skrócie PHEV.

Czytaj dalej
1 2 3 18