Nowa era marki Ford. Popularny SUV zyskuje teraz napęd w pełni elektryczny. Przyciąga spojrzeniem i technologiami.

Czytaj dalej

Z okazji Dnia Kobiet Ford przedstawił najnowszą wersję modelu cieszącego się wielkim zainteresowaniem wśród Pań. Ford Puma ST debiutuje w wersji z automatyczną skrzynią biegów. Pod maską znajdziemy bardzo dobrze znany silnik 1.0 EcoBoost z technologią mHEV o mocy 170 koni mechanicznych.

Czytaj dalej

W przyszłym roku modele Alfa Romeo przejdą facelifting. Mowa tu o sedanie Giulia i SUV-ie Stelvio. Zmiany widoczne są nie tylko z zewnątrz, lecz także wewnątrz. Pojawi się nowa wersja Competizione oraz nowe silniki.

Czytaj dalej

Legenda w nowej odsłonie. Nowy Ford Mustang został zaprezentowany. Bez radykalnych zmian, ale ze zdecydowanym odświeżeniem. Najważniejsze jest widoczne na pierwszy rzut – konfiguracja silnika V8 i manualnej skrzyni biegów oferuje jeszcze więcej!

Czytaj dalej

8.09.2022 r. na oficjalnym kanale YouTube marki Jeep pojawiła się prezentacja nowości na rok 2023 oraz 2024. Przede wszystkim zaprezentowano Jeep Recon, Wagoneer oraz Avenger. Według wielu przypuszczeń wszystkie nadchodzące modele będą tylko i wyłącznie elektryczne.

Czytaj dalej

Na corocznej konferencji WWDC Apple zaprezentował ambitne plany w obszarze CarPlay nowej generacji. Już dzisiaj uznaje się CarPlay za najlepszy z dostępnych na rynku systemów infotainment.

Czytaj dalej
1 2 3 16