E-Transit Custom jest pierwszym z czterech całkowicie elektrycznych pojazdów użytkowych, które Ford planuje wprowadzić na rynek do 2024 roku. To następna nowość po bardzo dobrze przyjętym modelu E-Transit, który produkowany jest od pierwszego kwartału bieżącego roku. Dynamiczna ekspansja Forda w sektorze elektromobilności związana jest z wdrażaniem coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, zarówno w zakresie technologii, jak i wsparcia klientów. Na początku maja Ford uruchomił na rynku europejskim Ford Pro. Globalny oddział, którego misją jest wsparcie przedsiębiorców w elektryfikacji flot firmowych.

Czytaj dalej

Ładowarki wszędzie tam gdzie ich potrzebujesz!

Chociaż grono zwolenników samochodów elektrycznych stale się powiększa, jednak auta tego typu wciąż budzą spore kontrowersje. Nieprzychylni samochodom bezemisyjnym kierowcy za argument stawiają zazwyczaj kłopotliwość związaną z ładowaniem samochodu. Tymczasem elektryki wcale nie musza być problematyczne. A samo ładowanie samochodów elektrycznych również nie musi być uciążliwe. Wszystko dzięki temu, że ładowarki są już wszędzie!

Czytaj dalej

Planujesz zakup nowego samochodu, chcesz pozbyć się aktualnego auta, a może po prostu potrzebujesz szybkiej gotówki? Niezależnie od powódek jakie Tobą kierują, możemy Ci pomóc. Poznaj nasz proces odkupu.

Czytaj dalej

Gorąca informacja z ostatniej chwili. Ford poinformował, że planuje nieźle zamieszać na rynku samochodów elektrycznych. Do tej pory, jeśli chodzi o bezemisyjne samochody osobowe producent wypuścił na rynek uwielbianego, choć budzącego niemałe kontrowersje Mustang Mach – E. Teraz dołączyć do niego mają co trzy nowe osobówki. Jesteście ciekawi jak wyglądać będzie gama pojazdów elektrycznych Forda?

Czytaj dalej

Z pewnością pamiętacie nasz artykuł o otwarciu nowego salonu? Tak się składa, że minął już rok, bowiem dokładnie 8 marca świętować będziemy pierwsze urodziny salonu Fiat Alfa Romeo Jeep Fiat Professional Euro-Car Gdynia. W tym czasie udało nam się pozyskać wielu zadowolonych klientów, zdecydowanie są to relacje, które z pewnością zostaną z nami na lata.

Czytaj dalej

Jeep pokazał zdjęcia pierwszego w historii marki w pełni elektrycznego SUV-a. To wielki krok dla producenta, który tworzy niezawodne auta z charakterem od ponad 80-ciu lat. Nowy samochód w 100% bezemisyjny pojawi się w gamie Jeepa i stanie obok modeli takich jak Cherokee, Compass, Gladiator, Grand Cherokee, Renegade, Wrangler. Zobacz jak wygląda elektryfikacja Jeepa!

Czytaj dalej
1 2 3 14