FIAT dynamicznie rozwija swoje portfolio, wprowadzając na rynek nowe modele, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Marka ogłosiła, że w ofercie pojawią się dwa nowe modele: Fiat Doblo i E-Doblo.

Nowe E-Doblo to samochód pasażerki, a zarazem kolejny krok FIAT w drodze do pełnej elektryfikacji, która ma nastąpić w 2024 roku.

Czytaj dalej

We współpracy z firmą Garmin Fiat wprowadzi na rynek nowe wersje popularnych modeli Panda i Tipo. Garmin to globalna firma, która dostarcza wysokiej klasy rozwiązań w obszarze technologii GPS. Produkuje również zaawansowane technologicznie zegarki.

Czytaj dalej

E-Transit Custom jest pierwszym z czterech całkowicie elektrycznych pojazdów użytkowych, które Ford planuje wprowadzić na rynek do 2024 roku. To następna nowość po bardzo dobrze przyjętym modelu E-Transit, który produkowany jest od pierwszego kwartału bieżącego roku. Dynamiczna ekspansja Forda w sektorze elektromobilności związana jest z wdrażaniem coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, zarówno w zakresie technologii, jak i wsparcia klientów. Na początku maja Ford uruchomił na rynku europejskim Ford Pro. Globalny oddział, którego misją jest wsparcie przedsiębiorców w elektryfikacji flot firmowych.

Czytaj dalej

Gorąca informacja z ostatniej chwili. Ford poinformował, że planuje nieźle zamieszać na rynku samochodów elektrycznych. Do tej pory, jeśli chodzi o bezemisyjne samochody osobowe producent wypuścił na rynek uwielbianego, choć budzącego niemałe kontrowersje Mustang Mach – E. Teraz dołączyć do niego mają co trzy nowe osobówki. Jesteście ciekawi jak wyglądać będzie gama pojazdów elektrycznych Forda?

Czytaj dalej

Jeep pokazał zdjęcia pierwszego w historii marki w pełni elektrycznego SUV-a. To wielki krok dla producenta, który tworzy niezawodne auta z charakterem od ponad 80-ciu lat. Nowy samochód w 100% bezemisyjny pojawi się w gamie Jeepa i stanie obok modeli takich jak Cherokee, Compass, Gladiator, Grand Cherokee, Renegade, Wrangler. Zobacz jak wygląda elektryfikacja Jeepa!

Czytaj dalej

Wrangler dołączył do zeletryfikowanego grona swoich Jeepowych kuzynów. Zajmie miejsce obok Jeepa Compass i Renegade. Napęd? Hybryda Plug- in oferowana w wersji 4xe. Brzmi jak przepis na auto idealne dla osób, które wiele wymagają od swoich pojazdów. Warto dać mu szansę.

Czytaj dalej
1 2 3 7