Alfa Romeo MILANO wkracza do najpopularniejszego segmentu samochodów w Europie. MILANO to nie tylko rynkowa nowość. To także zupełnie nowa koncepcja samochodu od tego producenta – nieduży, kompaktowy samochód o lekko uterenowionym charakterze, za to ze sportowymi genami. Najlepsza w swojej klasie dynamika jazdy, wyjątkowy design oraz komfort i funkcjonalność. MILANO już niebawem trafi do oferty Alfa Romeo Euro-Car w Gdyni!

Czytaj dalej

Puma jest najlepiej sprzedającym się osobowym Fordem w Europie. Nic więc dziwnego, że ten amerykański producent z taką staranności do niego podchodzi. Kompaktowy crossover Ford Puma przeszedł facelifting, który ma uczynić go jeszcze lepszym. Poczynione zmiany dotyczą przede wszystkim nowej architektury wnętrza oraz unowocześnionych technologii.

Czytaj dalej

Mustang to legenda. Kultowy model od dekad jest synonim amerykańskiego snu o samochodzie typu Muscle Car. W dobie coraz częstszych ograniczeń w motoryzacji, pozostaje ostoją tego, co od lat fascynowało ludzi z benzyną we krwi. Dostępny w dwóch odmianach nadwoziowych w wersjach Fastback i Convertible – i co najwspanialsze, wciąż z  silnikiem V8! 

Czytaj dalej

Zelektryfikowana rodzina użytkowych modeli marki Ford powiększyła się właśnie o nowy wariant modelu Transit Connect.  To hybrydowa odmiana typu Plug-In, czyli w skrócie PHEV.

Czytaj dalej

Ford Kuga, już od dawna uważany za jednego z flagowych SUV-ów tego amerykańskiego producenta, wkracza w kolejną erę rozwoju w 2024 roku. Nowy Ford Kuga obiecuje wiele zmian i nowości, które z pewnością zainteresują miłośników samochodów SUV.

Czytaj dalej

Odnowienie całej gamy samochodów dostawczych przez Stellantis Pro One obejmuje światową premierę aż 12 modeli ze wszystkich segmentów samochodów dostawczych marek Citroën, FIAT Professional, Opel, Peugeot i Vauxhall.

Czytaj dalej
1 2 3 9