W przyszłym roku modele Alfa Romeo przejdą facelifting. Mowa tu o sedanie Giulia i SUV-ie Stelvio. Zmiany widoczne są nie tylko z zewnątrz, lecz także wewnątrz. Pojawi się nowa wersja Competizione oraz nowe silniki.

Czytaj dalej

Legenda w nowej odsłonie. Nowy Ford Mustang został zaprezentowany. Bez radykalnych zmian, ale ze zdecydowanym odświeżeniem. Najważniejsze jest widoczne na pierwszy rzut – konfiguracja silnika V8 i manualnej skrzyni biegów oferuje jeszcze więcej!

Czytaj dalej

8.09.2022 r. na oficjalnym kanale YouTube marki Jeep pojawiła się prezentacja nowości na rok 2023 oraz 2024. Przede wszystkim zaprezentowano Jeep Recon, Wagoneer oraz Avenger. Według wielu przypuszczeń wszystkie nadchodzące modele będą tylko i wyłącznie elektryczne.

Czytaj dalej

FIAT dynamicznie rozwija swoje portfolio, wprowadzając na rynek nowe modele, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Marka ogłosiła, że w ofercie pojawią się dwa nowe modele: Fiat Doblo i E-Doblo.

Nowe E-Doblo to samochód pasażerki, a zarazem kolejny krok FIAT w drodze do pełnej elektryfikacji, która ma nastąpić w 2024 roku.

Czytaj dalej

We współpracy z firmą Garmin Fiat wprowadzi na rynek nowe wersje popularnych modeli Panda i Tipo. Garmin to globalna firma, która dostarcza wysokiej klasy rozwiązań w obszarze technologii GPS. Produkuje również zaawansowane technologicznie zegarki.

Czytaj dalej

E-Transit Custom jest pierwszym z czterech całkowicie elektrycznych pojazdów użytkowych, które Ford planuje wprowadzić na rynek do 2024 roku. To następna nowość po bardzo dobrze przyjętym modelu E-Transit, który produkowany jest od pierwszego kwartału bieżącego roku. Dynamiczna ekspansja Forda w sektorze elektromobilności związana jest z wdrażaniem coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, zarówno w zakresie technologii, jak i wsparcia klientów. Na początku maja Ford uruchomił na rynku europejskim Ford Pro. Globalny oddział, którego misją jest wsparcie przedsiębiorców w elektryfikacji flot firmowych.

Czytaj dalej
1 2 3 7