Niezaprzeczalnie Mustang Mach-E to najgorętsza premiera w marce Ford od wielu lat. Po wielu miesiącach wyczekiwania, w końcu możemy poznać polskie ceny tego wyjątkowego modelu. Auto w podstawowej wersji (75 kWh, 269 KM) z napędem RWD można kupić już za 216 120 zł.

Czytaj dalej

Ford nie zwalnia tempa. Pod koniec tego roku po europejskich ulicach będzie jeździć aż 17 zelektryfikowanych modeli. Wśród nich znajduje się również Puma i Fiesta z silnikiem Ecoboost Hybrid wyposażone w nową, automatyczna (7-stopniową dwusprzęgłową) skrzynią biegów.

Czytaj dalej

Dziewiątego lutego Ford zaprezentował finalną wersję Forda S-Max Hybrid, oferującego siedem miejsc oraz w pełni hybrydowy układ napędowy.

Czytaj dalej

Aby przyspieszyć innowacje w przemyśle motoryzacyjnym Ford wraz z Google nawiązują współpracę. Dodatkowo Ford wybrał Google Cloud jako preferowanego dostawcę usług   chmurowych. Owocem tej 6-letniej współpracy mają być setki jak nie tysiące czy miliony samochodów marki Ford i Lincoln z wbudowanym systemem Android.

Czytaj dalej

W czerwcu ubiegłego roku Volkswagen i Ford ujawnili więcej szczegółów na temat współpracy. W ich planach jest kilka wspólnie opracowanych modeli.

Czytaj dalej

Od kilkunastu miesięcy krążą plotki o tym, że gama modeli Mondeo, S-Max, Galaxy ma być zastąpiona jednym modelem w kilku wersjach nadwozia. Głównym nadwoziem nowego modelu ma być podwyższone kombi, czyli takie Mondeo Kombi w wersji Active.

Czytaj dalej