Kolejna nowość w Jeepie. Bierzemy pod lupę modernizację w Jeep Renegade. Fanów motoryzacji z pewnością ucieszy fakt kolejnych nowości w najbardziej terenowej marce świata. Producent od zeszłego roku testuje odnowionego Renegede. Model, który przybliżamy we wpisie pochodzi z rynku brazyliskiego. Czy te same zmiany spotkamy w Polsce? Czas pokaże!

Czytaj dalej

Nowa seria Fiat Tipo już za chwilę będzie gotowa do składnia zamówień. Tymczasem pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcie nowego Tipo Cross Wagon. Ponadto są to zdjęcia w wersji specjalnej (RED). Obiecujemy – warto poczekać. Co się zmienia? Zapraszamy do wpisu.

Czytaj dalej

Wielbiciele aut terenowych z niecierpliwością czekali na to wydarzenie. Ford Bronco, po prawie 25 latach powrócił. W zupełnie odmienionej VI generacji.

Czytaj dalej

Ford Ranger zdobył popularność i uwielbienie wśród zwolenników aut typu Pick-up na całym świecie. Wielbicieli z pewnością ucieszy fakt, iż ten kultowy model został ulepszony, unowocześniony tak aby jeszcze bardziej ułatwić jego użytkowanie. Silny i niezawodny – taki zawsze był i będzie Ranger. Niezależnie od tego, gdzie jesteś lub co robisz, możesz na niego liczyć.

Czytaj dalej

Fiat Professional wraz z Fiatem zaprezentowali najnowsze wersje dwóch dobrze nam już znanych modeli. Dostawczego Scudo i  odrobinę mniejszego Ulysse. Samochody będą wyjeżdżały z fabryki we Francji.

Czytaj dalej

Po niedawnej prezentacji nowej odsłony Forda Fiesta, możemy bliżej przyjrzeć się zmianom, które w nadchodzącym roku przejdzie nowy Ford Focus. Facelifting obejmie praktycznie całą bryłę nadwozia oraz elementy wnętrza.

Czytaj dalej
1 2 3 5