Na corocznej konferencji WWDC Apple zaprezentował ambitne plany w obszarze CarPlay nowej generacji. Już dzisiaj uznaje się CarPlay za najlepszy z dostępnych na rynku systemów infotainment.

Czytaj dalej

Ładowarki wszędzie tam gdzie ich potrzebujesz!

Chociaż grono zwolenników samochodów elektrycznych stale się powiększa, jednak auta tego typu wciąż budzą spore kontrowersje. Nieprzychylni samochodom bezemisyjnym kierowcy za argument stawiają zazwyczaj kłopotliwość związaną z ładowaniem samochodu. Tymczasem elektryki wcale nie musza być problematyczne. A samo ładowanie samochodów elektrycznych również nie musi być uciążliwe. Wszystko dzięki temu, że ładowarki są już wszędzie!

Czytaj dalej

Zmiany, zmiany zmiany….

Producent Alfa Romeo zapowiedział spore zmiany w dziedzinie wyścigów F1. Nowa nazwa, odmienione logo to zapowiedź przygotowań do debiutu na pierwszych sezonowych testach, które odbędą się w lutym w Barcelonie.

Czytaj dalej

Ważne informacje dla właścicieli samochodów elektrycznych. W dziedzinie elektromobilności dużo się dzieje w ostatnim czasie.  Zwiększyła się świadomość ludzi na temat samochodów elektrycznych i ich zbawiennego wpływu na poprawę środowiska. Teraz komisje sejmowe przegłosowały poprawkę do projektu nowelizacji Ustawy o Elektromobilności i paliwach alternatywnych.

Czytaj dalej

Dla przypomnienia Gdynia już jakiś czas temu postanowiła zainwestować w autobusy elektryczne, które na drogach będziemy mieli okazję zaobserwować już od kwietnia. Do wprowadzenia tej inwestycji w życie potrzebne będą ładowarki, które gotowe mają być już w lutym 2022 roku.  

Czytaj dalej

Certyfikat Trail Rated jest przyznawany od 2003 roku. Jest to podkreślenie właściwości terenowych samochodów Jeep i konkretnych wymagań, które taki pojazd musi spełnić. Obecnie, znaczek otrzymują te wersje, które zapewniają największe możliwości i są odzwierciedleniem motto marki: „jedź, gdzie chcesz, rób, co chcesz”.

Czytaj dalej