Zmiany, zmiany zmiany….

Producent Alfa Romeo zapowiedział spore zmiany w dziedzinie wyścigów F1. Nowa nazwa, odmienione logo to zapowiedź przygotowań do debiutu na pierwszych sezonowych testach, które odbędą się w lutym w Barcelonie.

Alfa Romeo doskonale wie, że zmiany są ważne i potrzebne. Wprowadzone ,,nowości” to deklaracja woli walki. Nowa nazwa, to symbol przynależności do najbardziej ekskluzywnego klubu sportów motorowych na świecie. Dyrektor Generalny marki podkreśla, że miano ,, F1 Team” to powód do ogromnej dumy i radości. Jest to swoiste ukoronowanie marki za wkład w tworzeniu historii wyścigów już od wielu lat. Z drugiej strony słowo ,,Team” oznaczające ,,Zespół” ma mobilizować uczestników do wzajemnej współpracy i budowania pozytywnej relacji w grupie. Wyjątkowości tego przemianowania dodaję fakt, że Alfa tym samym dołączyła do ścisłego grona 10-ciu zespołów, które mają zaszczyt określać się tym znakiem. Jest to spore wyróżnienie.

Czym Alfa Romeo jeszcze nas zaskoczy?

Zmodernizowane podwozie posiadać ma również zmienioną nazwę z ,,Alfa Romeo Racing” na ,,Alfa Romeo”. Zabieg ten ma na celu jeszcze większe zacieśnianie więzi zespołu z legendarną już w świecie sportu marką.

Poza zmianą samochodu, zdziwić może również odnowiony skład zmotywowanych do zwycięstwa kierowców.

To będzie ekscytujący sezon! Jesteście gotowi?

Lubicie sportowe auta? Koniecznie zajrzyjcie do naszego salonu.