Jednym z głównych czynników determinujących zakup samochodu z napędem w pełni elektrycznym jest jego zasięg. Zależnie od tego jaką dziennie pokonujemy ilość kilometrów, od tego zależy dalsza decyzja zakupowa. Razem z redakcją Moto3m sprawdziliśmy realny zasięg Forda Mustang Mach-E na trasie Gdynia-Kołobrzeg-Gdynia.

Czytaj dalej

Ford zaprezentował nową wersję pięciodrzwiowego hot-hatch’a Focus ST Edition. Regulowane zawieszenie oraz lekkie felgi zapewniają większą dynamikę prowadzenia, a także wyjątkowe wrażenia z jazdy nie tylko na drogach publicznych.

Czytaj dalej

Po 40 latach obecności na rynku, model Ducato otrzymał napęd całkowicie elektryczny. Dostępnych jest 400 konfiguracji samochodu, dwa rodzaje akumulatorów, a to wszystko bez strat dla pojemności ładunkowej wahającej się od 10 do 17 m3. Maksymalna ładowność Fiat e-Ducato pozostała także bez zmian i wynosi maksymalnie ok. 2 tony.

Czytaj dalej

Przez wielu nazywany „Baby Jeep”. Obecnie najmniejszy samochód z siedmioszczelinowym grillem, który został zaprezentowany w 2014 roku i od razu zyskał rzeszę fanów oraz wrogów. Dlaczego takie skrajności? Wyjaśnimy w podsumowaniu.

Czytaj dalej

Ford Mustang Mach-E to najbardziej oczekiwana premiera 2021r. Gama modelowa Forda została uzupełniona o w pełni elektryczny model segmentu SUV. Stylistyka nawiązuje do klasycznych i kultowych już egzemplarzy Mustang. Dzięki temu w samochodzie może zmieścić się spokojnie 5 osób.

Czytaj dalej

Nowy Fiat 500 to wzór miejskiego samochodu nowych czasów. Elektryczny, inteligentny, piękny. Rozkochuje na ulicy i za kierownicą. Pierwszy samochód segmentu A z drugim poziomem autonomicznej jazdy. Ponad 300 km na jednym ładowaniu. Gdy trzeba, wbija w fotel.

Czytaj dalej