Planujesz zakup nowego samochodu, chcesz pozbyć się aktualnego auta, a może po prostu potrzebujesz szybkiej gotówki? Niezależnie od powódek jakie Tobą kierują, możemy Ci pomóc. Poznaj nasz proces odkupu.

Czytaj dalej

Hyundai Tucson to przede wszystkim wielofunkcyjne auto, które swoją niezawodnością zjednało sobie wielu zwolenników. Z pewnością warto jest dać mu szansę. Przyjdź i zobacz naszą ofertę samochodów używanych.

Czytaj dalej

Program Ford Używane to możliwość skorzystania z szerokiej oferty samochodów używanych w ramach całej sieci dealerskiej Ford. Dodatkowo otrzymujemy gwarancję najwyższej jakości w najkorzystniejszej cenie. W FordStore Euro-Car Gdynia posiadamy komórkę, która odpowiada za Program Ford Używane.

Czytaj dalej

Nowy Ford Mondeo Hybrid zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Zmiany w wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym utrzymane są w eleganckiej stylistyce i zdecydowanie zwiększają jego atrakcyjność. Design pojazdu uzupełniają: zmieniony przedni grill, nowe światła przeciwmgielne i światła do jazdy dziennej LED, opcjonalne 17-calowe felgi aluminiowe, nowy wygląd klamek drzwi oraz ozdobne elementy wykończenia wnętrz. Co ciekawe ten model dostępny jest tylko w dwóch, ekskluzywnych wersjach : Titanium i Vignale.

Czytaj dalej

Ford Edge jest samochodem produkowanym od 2006 roku. Od 2014 roku mamy o czynienia z drugą generacją tego modelu. Pierwsza oraz druga generacja przeszły lifting.

Czytaj dalej