Ładowarki wszędzie tam gdzie ich potrzebujesz!

Chociaż grono zwolenników samochodów elektrycznych stale się powiększa, jednak auta tego typu wciąż budzą spore kontrowersje. Nieprzychylni samochodom bezemisyjnym kierowcy za argument stawiają zazwyczaj kłopotliwość związaną z ładowaniem samochodu. Tymczasem elektryki wcale nie musza być problematyczne. A samo ładowanie samochodów elektrycznych również nie musi być uciążliwe. Wszystko dzięki temu, że ładowarki są już wszędzie!

Gdzie są? Sprawdź sam! TUTAJ

Zasięg

O imponującym zasięgu Forda Mustang Mach-E mówiliśmy wielokrotnie. Elektryk marki Ford może pokonać wartości od 400 do nawet 610 km. Właściciele tego elektryka wielokrotnie podkreślają, że udaje im się zwiększyć te wartości. Pewien Norweg pokonał nim 800 km na jednym ładowaniu.

Zerknij na nasz test zasięgu. Znajdziesz go TUTAJ.

Ładowarki

Fakty są takie, że ilość stacji ładowania z miesiąca na miesiąc wzrasta. Tylko w styczniu uruchomiono 60 nowych, ogólnodostępnych stacji ładowania. Łącznie na początku 2022 roku można było naładować samochód aż na 1 992 stacjach. Liczba ta do końca roku ma wzrosnąć o 800 innych punktów. Z takimi faktami się nie dyskutuje.

W Gdyni samochody można ładować i odpoczywać, bowiem stacje ładowania umiejscowione są w wyjątkowych lokalizacjach. Zobaczcie sami.

– Jesteśmy przekonani, że szybka rozbudowa sieci ładowarek w Polsce znacząco ułatwi korzystanie ze zelektryfikowanych samochodów, które z każdym miesiącem cieszą się coraz większą popularnością.

Powiedział  Piotr Pawlak, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.

Mamy nadzieje, że rozwialiśmy Wasze obawy co do niewielkiej ilości stacji ładowania. Stwórzmy razem bezemisyjną wolność!