Każdy egzemplarz Alfa Romeo Giulia i Stelvio opuszczający bramy któregokolwiek salonu marki na całym Świecie jest wyjątkowy. Mnogość wersji, zestawień kolorystycznych jest tak wielka, że ciężko znaleźć dwa takie same samochody.

Jeżeli dla kogoś to jest nadal za mało, to można wybrać nową wersję specjalną i limitowaną 6C Villa D’ESTE, która jest ograniczona do 50 sztuk na naszym rynku.

Co wyróżnia tę wersję?

Tak jak pisaliśmy we wstępie, najważniejsze jest tutaj zestawienie kolorów. Z zewnątrz, prezentuje się nam nowy perłowy lakier Alfa GTA Red, który łączy się ze srebrnymi alufelgami. Giulia dysponuje obręczami w rozmiarze 19’’, natomiast Stelvio to pokaźne 21”. Wykończenie wnętrza to tylko i wyłącznie jasna, skórzana tapicerka „Pieno Fiore”. W tym kolorze będą takie elementy jak maty, słupki, podsufitka oraz pasy bezpieczeństwa.

Do napędu edycji specjalnych Alfa Romeo Giulia i Stelvio wykorzystane będę dobrze znane silniki benzynowe. W modelu Stelvio znajdować się będzie 2.0 GME 280 KM z napędem na 4 koła. Mniejsza Giulia wystąpi tylko i wyłącznie z napędem RWD oraz silnikiem 2.0 GME o mocy 200 KM.

Pozostałe elementy wyposażenia tej wersji, o których nie można zapomnieć:

  • Siedzenia przednie komfortowe z elektryczną regulacją
  • Deska rozdzielcza z logo 6C Villa d’este oraz zagłówkach
  • Nawigacja
  • Pakiet Convenience
  • Pakiet Komfort Parking

W swojej ofercie posiadamy dwa modele Alfa Romeo z wyposażeniem 6C Villa d’este. Zarówno Stelvio, jak i Giulia prezentują się zjawiskowo.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ W ALFA ROMEO GDYNIA


    Specyfikacje Alfa Romeo Giulia i Stelvio można sprawdzić na naszej stronie internetowej.

    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.