Ford E-Tourneo Courier – stylowy, przestronny, idealny dla miasta. Wygoda, funkcjonalność i zero emisji. Już wkrótce dostępny!

Ford E-Tourneo Courier to najnowsza innowacja w gamie pojazdów elektrycznych. Ten stylowy i przestronny samochód został stworzony z myślą o osobach, które prowadzą aktywny tryb życia w mieście. Już niedługo będzie dostępny w naszej firmie, więc warto już teraz zainteresować się tym modelem.

Ford konsekwentnie realizuje plan elektromobilności

Ford realizuje swoje ambitne cele dotyczące emisji zero, a E-Tourneo Courier jest kolejnym kamieniem milowym w tej strategii. Ten w pełni elektryczny samochód został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kompaktowym nadwoziu i zapewnić praktyczność. Jego charakterystyczna sylwetka nawiązuje do segmentu SUV-ów, nadając mu niepowtarzalny wygląd.

Dzięki stałej łączności, zaawansowanym rozwiązaniom cyfrowym i zdalnym aktualizacjom over-the-air, obsługa samochodu elektrycznego jest łatwa i wygodna. E-Tourneo Courier będzie dostępny w naszej firmie od końca 2024 roku, ale już teraz można zamówić model Tourneo Courier z silnikiem benzynowym EcoBoost, który będzie dostępny latem 2023 roku.

Ten pięciomiejscowy samochód został stworzony z myślą o przygodach i radości z prowadzenia. Posiada dużo miejsca dla pasażerów i bagażu, doskonale wpisując się w miejski styl życia. Wyposażony w bogate rozwiązania cyfrowe i komunikacyjne, E-Tourneo Courier oferuje wygodę i funkcjonalność. Można go również dostosować do własnych potrzeb dzięki konfigurowalnej konsoli środkowej i licznych schowkom na przedmioty.

Ford planuje wprowadzić dziesięć w pełni elektrycznych modeli na rynek europejski do 2024 roku, a E-Tourneo Courier jest częścią tego założenia. Firma inwestuje znaczne środki w rozwój samochodów elektrycznych i dąży do osiągnięcia rocznej produkcji 2 milionów egzemplarzy do 2026 roku.

Ford E-Tourneo Courier Active w ruchu tył
Ford E-Tourneo Courier Active w ruchu

Jeśli szukasz kompaktowego, stylowego i praktycznego samochodu, który spełni Twoje oczekiwania pod względem przestronności i funkcjonalności, Ford E-Tourneo Courier jest idealnym wyborem. Już wkrótce będzie dostępny w naszej firmie, więc śledź nasze aktualności, aby być na bieżąco.

Pełna oferta samochodów dostawczych znajduje się TUTAJ