Mówi się ze szczęście się mnoży kiedy się je dzieli. Wierzymy, że dobro również… Właśnie dlatego zaangażowaliśmy się w cudowną akcje: Kierunek Święta. Celem projektu jest pomoc potrzebującym. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Radość na twarzach obdarowywanych osób była wielka niczym choinka na placu Rockefellera. Emocje, które towarzyszą podczas rozdawania paczek są nie do opisania.

Kierunek Święta

W dzisiejszych czasach tak łatwo zapominamy o tym co naprawdę ważne. Żyjemy w biegu, wciąż wymagając od siebie coraz więcej. Zatrzymajmy się, rozejrzyjmy, bo może właśnie gdzieś obok nas jest ktoś kto potrzebuje pomocnej dłoni.

Nasza firma nieprzerwanie od lat chętnie bierze udział w akcjach, które pomagają czynić dobro. Dla nas od zawsze najważniejszy jest drugi człowiek. Tak było, jest i będzie. Pomagając innym pomagamy również sobie. warto o tym pamiętać na co dzień i od święta.

Na czym polega inicjatywa Kierunek Święta?

Za organizację projektu odpowiedzialne jest stowarzyszenie Bfi Cares. Natomiast pomysłodawcą akcji, która z roku na rok nabiera na sile jest Andrzej Grubalski. Człowiek o wielkim sercu.

Projekt ten ma na celu pomoc osobom, które z różnych powodów potrzebują wsparcia. Poza dostarczeniem artykułów pierwszej potrzeby spełniane są również marzenia dzieci dotyczące prezentów, które chciałby rozpakować pod choinką. W tym roku pociechy z wybranych domów pisały list do Świętego Mikołaja, w którym zawarte miały być ich największe pragnienia.

Fiat Ducato

My poza dostarczeniem gadżetów prezentowych do paczek wsparliśmy akcję naszym niezawodnym samochodem Fiat Ducato. Przestrzeń bagażowa naszej białej perełki również była wystarczająca aż nadto, co zaoszczędziło wiele czasu.

Ten przedświąteczny wieczór spędzony na rozdawaniu prezentów był wyjątkowy.

Kochani, dzielmy się dobrem, ono powraca ze zdwojoną siłą.