Jeep pokazał zdjęcia pierwszego w historii marki w pełni elektrycznego SUV-a. To wielki krok dla producenta, który tworzy niezawodne auta z charakterem od ponad 80-ciu lat. Nowy samochód w 100% bezemisyjny pojawi się w gamie Jeepa i stanie obok modeli takich jak Cherokee, Compass, Gladiator, Grand Cherokee, Renegade, Wrangler. Zobacz jak wygląda elektryfikacja Jeepa!

Bezemisyjna wolność! – Elektryfikacja Jeepa

Tym właśnie hasłem kieruje się producent tworząc zupełnie nowy ekologiczny model. Producent zakłada, że pierwszy Jeep BEV pojawi się na rynku na początku przyszłego roku. Tym samym przyczyni się do poszerzenia zasięgów marki.

Poniższe zdjęcia prezentują zelektryfikowanego SUV-a.

Legendarność marki Jeep

Chcesz poznać jej historię kliknij TUTAJ

Dlaczego od ponad 80 lat marka Jeep jest uwielbiana? Jaki jest jej przepis na sukces? To proste! Jeepy to od zawsze samochody, w których czujesz się po prostu bezpiecznie. Jazda nimi gwarantuje pewność pokonania każdej trasy, nawet mimo trudniejszych warunków. Niezależnie czy za oknem pada śnieg, czy deszcz. Niezależnie czy do pokonania masz las, czy pustynie. Producent gwarantuje auta, które z pewnością zawsze staną na wysokości zadania i nigdy nie zawiodą.

Czekamy z niecierpliwością

Tym bardziej jesteśmy ciekawi jak producent poradzi sobie z wypuszczeniem na rynek elektryka, co do którego nie będzie taryfy ulgowej. Klienci mają swoje wymagania i marce Jeep zawsze udawało się im sprostać. Jak będzie tym razem? Przekonamy się niebawem.

Pierwszy w pełni elektryczny SUV Jeepa to wielki krok dla marki. Do 2025 roku producent zapowiedział, że zamierza oferować wariant zelektryfikowany we wszystkich swoich SUV-ach.

Więcej informacji na temat tego elektryka poznamy w nadchodzących miesiącach.

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych.